Ціни на самокат Scoot & Ride Highway Kick 3
від 349 до 659 zł Яскравий, маневрений і при цьому стійкий самокат від одного з провідних виробників виробів цього типу — австрійської компанії Scoot & Ride. Модель підходить для дітей віком від 3 років та вагою до 50 кг, при цьому може підлаштовуватися під мінливий зростання за рахунок системи регулювання висоти керма. Важливо звернути увагу на те, що виріб належить до класу кикбордов, тому має широку неслизьке платформу для ніг і три колеса (два спереду і один ззаду). Scoot & Ride Highway Kick 3 пересувається на надійних поліуретанових колесах, які досить стійкі до механічних впливів і перепадів температур. Крім того, для більшої надійності і довговічності виробник оснастив колеса спеціальним пристосуванням, яке запобігає пробуксовку і прокручування. Підшипники класу ABEC 5 також можуть похвалитися високо...ю ефективністю і стійкістю до зносу. Завдяки невеликій вазі в 2,6 кг і компактним габаритам, самокат простий у зберіганні. До того ж, виробником передбачена система складання, що дозволяє за кілька рухів скласти виріб і заховати для зручного зберігання. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scoot & Ride Highwaykick 96356 hulajnoga z 3 diodami LED tworzywo sztuczneHighwaykick 3 LED to idealny towarzysz dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
Dodatkowo zapewnia maksymalną stabilność d... щеzięki dwóm przednim i tylnym kole
Kierownica Highwaykick 3 LED jest składana, co poprawia obsługę i umożliwia łatwiejsze przechowywanie produktu
Urzeka swoim modnym kolorem i białymi kółkami
Wymiary wynoszą: ok. 55 cm x 15 cm x 24 cm, przy maks. Obciążalność 50 kg Amazon.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Ash 96344 DZI-ZPOJ-SNR-0004Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Ash 96344 Highwaykick 3 LED to najnowsza wersja innowacyjnej, trzykołowej balansowej... щеhulajnogi austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelow Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
ZESTAW SCOOT AND RIDE LEMON HULAJNOGA Highwaykick 3 + KASK LED S-M 3L+ SCOOTANDRIDE Highwaykick 3 LED Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami 3+ Lemon + Kask dla dzieci S-M Scoot &... щеRide Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 3 LED to innowacyjna, trzykołowa balansowa hulajnoga austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Idealna dla aktywnych dzieci w wieku od ok. 3 lat (96 cm) do 120 cm wzrostu, czyli nawet do ok. 7 roku życia. Rośnie razem z dzieckiem Lekka i bardzo łatwa w sterowaniu dzięki aluminiowej rączce o regulowanej wysokości. Doskonale zbalansowana, stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Metamorfoza bez narzędzi Dzięki innowacyjnej możliwości złożenia rączki (w kilka sekund, bez narzędzi, za pomocą jednego guzika), hulajnoga jest bardzo wygodna do transportu i noszenia. Bezpieczeństwo Highwaykick 3 LED został wyposażony w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad , tj. specjalną wysuwaną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części hulajnogi, która zapobiega m.in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Większa stabilność dzięki blokadzie kierownicy Highwaykick 3 LED wyposażona jest w blokadę kierownicy , tym samym uniemożliwia skręcanie za pomocą balansowania ciała – hulajnoga jeszcze tylko na wprost. Jest to przydatne szczególnie na etapie nauki jazdy na hulajnodze. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 3 LED: dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy, materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem białe podświetlenie LED kółek antypoślizgowy podest regulowana wysokość rączki lekka aluminiowa rączka z komfortowymi uchwytami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni solidna konstrukcja opatentowany system safety-pad szybki mechanizm składania, bez użycia narzędzi brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów efektowny, stylowy design – pastelowy podest z czarną rączką i czarnymi wykończeniami kolekcja Highwaykick 2020 dostępna jest w 4 NOWYCH jasnych elektryzujących kolorach: jagodowym, brzoskwiniowym, cytrynowym i kiwi Specyfikacja SCOOTANDRIDE Highwaykick 3 LED Hulajnoga 3+ Lemon: ... Erli.plПоскаржитись | 649 zł |
Scoot & Ride Highwaykick Three Led Scooter Szary 3613Najfajniejszy kickboard dla dzieci w wieku 3 lat i starszych. Z białymi kółkami LED, naszą ochroną przed przewrócen... щеiem i składaną rączką.Dane techniczne:Wiek XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 401 zł |
Hulajnoga ScootAndRide Highwaykick 3 Blueberry (96356) | 399 zł |
Scoot & Ride Highwaykick Three Led Scooter Posrebrzany 3617Highwaykick 3 LED to idealny towarzysz dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Ma fajne kolory i białe świecące koła. Zap... щеewnia również maksymalną stabilność dzięki dwóm przednim i tylnym kołom. Posiada również naszą -podkładkę zabezpieczającą KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 401 zł |
Highwaykick 3 LED Hulajnoga trójkołowa składana ze świecącymi kółkami 3-7Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 3 LED to najnowsza wersja innowacyjnej, trzykołowej balansowej hulajnogi... щеaustriackiej marki Scoot & Ride, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelow Taniaksiazka.plПоскаржитись | 469 zł |
Scootandride Highwaykick 3 LED Hulajnoga trójkołowa składana ze świecącymiDopracowana w każdym szczególe Highwaykick 3 LED to innowacyjna, trzykołowa balansowa hulajnoga austriackiej marki... щеSCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelow Bee.plПоскаржитись | 469 zł |
Scoot and ride NIEBIESKA HULAJNOGA składana Highwaykick 3Highwaykick 3 został wyposażony w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad,
tj. specjalną wysuwaną szeroką p... щеodkładkę, umieszczoną w dole przedniej części hulajnogi,
która zapobiega m.in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół.
Jazda na Scoot & Ride uczy dzieci utrzymania równowagi i zręczności,
buduje pewność siebie, a także poprawia umiejętności motoryczne.
Przede wszystkim jednak jest wspaniałą zabawą na długie godziny.
Scoot & Ride Highwaykick 3 stanie się ulubionym towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat!
Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 3:
• dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy, materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy
• tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem
• antypoślizgowy podest
• regulowana wysokość rączki
• lekka aluminiowa rączka z komfortowymi uchwytami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni
• solidna konstrukcja
• opatentowany system safety-pad
• szybki mechanizm składania, bez użycia narzędzi
• brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów
• efektowny, stylowy design
• dostępny w 4 fantastycznych, energetyzującyc Edukatorek.plПоскаржитись | 399 zł |
Scoot and Ride Highwaykick 3 LED Hulajnoga składana ze świecącymi kółkamiSCOOTANDRIDE Highwaykick 3 LED hulajnoga Dopracowana w każdym szczególe: Highwaykick 3 LED to innowacyjna, trzykoło... щеwa balansowa hulajnoga austriackiej marki ... Empik.plПоскаржитись | 470 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 3 LED steel | WYSYHulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED | Rozmiar: OS | Kolor: Niebieski | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24... щеmies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 470 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 3 LED kiwi | WYSYŁ | 470 zł |
Scootandride Hulajnoga Highwaykick 3 LED Forest | 469 zł |
SCOOTANDRIDE Highwaykick 3 LED Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami 3+ | 469 zł |
Highwaykick 3 LED Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami 3+ Kiwi (96359) | 439 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Rose 96346 DZI-ZPOJ-SNR-0006Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Rose 96346 Highwaykick 3 LED to najnowsza wersja innowacyjnej, trzykołowej balansowe... щеj hulajnogi austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelow Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Steel 96347 DZI-ZPOJ-SNR-0007Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Steel 96347 Highwaykick 3 LED to najnowsza wersja innowacyjnej, trzykołowej balansow... щеej hulajnogi austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelow Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Lemon 96358 DZI-ZPOJ-SNR-0014Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami, Scoot & Ride, Highwaykick 3 LED Dopracowana w każdym szczególe Highwaykic... щеk 3 LED to innowacyjna, trzykołowa balansowa hulajnoga austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Idealna dla aktywnych dzieci w wieku od ok. 3 lat (96 cm) do 120 cm wzrostu, czyli nawet do ok. 7 roku życia. Rośnie razem z dzieckiem Lekka i bardzo łatwa w sterowaniu dzięki aluminiowej rączce o regulowanej wysokości. Doskonale zbalansowana, stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Metamorfoza bez narzędzi Dzięki innowacyjnej możliwości złożenia rączki (w kilka sekund, bez narzędzi, za pomocą jednego guzika), hulajnoga jest bardzo wygodna do transportu i noszenia. Bezpieczeństwo Highwaykick 3 LED został wyposażony w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad, tj. specjalną wysuwaną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części hulajnogi, która zapobiega m.in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Większa stabilność dzięki blokadzie kierownicy Highwaykick 3 LED wyposażona jest w blokadę kierownicy, tymsamym uniemożliwia skręcanie za pomocą balansowania ciała – hulajnoga jeszcze tylko na wprost. Jest to przydatne szczególnie na etapie nauki jazdy na hulajnodze. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 3 LED: dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy, materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, białe podświetlenie LED kółek, antypoślizgowy podest, regulowana wysokość rączki, lekka aluminiowa rączka z komfortowymi uchwytami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni, solidna konstrukcja, opatentowany system safety-pad, szybki mechanizm składania, bez użycia narzędzi, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design – pastelowy podest z czarną rączką i czarnymi wykończeniami. Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Blueberry 96356 DZI-ZPOJ-SNR-0012Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami, Scoot & Ride, Highwaykick 3 LED Dopracowana w każdym szczególe Highwaykic... щеk 3 LED to innowacyjna, trzykołowa balansowa hulajnoga austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Idealna dla aktywnych dzieci w wieku od ok. 3 lat (96 cm) do 120 cm wzrostu, czyli nawet do ok. 7 roku życia. Rośnie razem z dzieckiem Lekka i bardzo łatwa w sterowaniu dzięki aluminiowej rączce o regulowanej wysokości. Doskonale zbalansowana, stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Metamorfoza bez narzędzi Dzięki innowacyjnej możliwości złożenia rączki (w kilka sekund, bez narzędzi, za pomocą jednego guzika), hulajnoga jest bardzo wygodna do transportu i noszenia. Bezpieczeństwo Highwaykick 3 LED został wyposażony w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad, tj. specjalną wysuwaną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części hulajnogi, która zapobiega m.in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Większa stabilność dzięki blokadzie kierownicy Highwaykick 3 LED wyposażona jest w blokadę kierownicy, tymsamym uniemożliwia skręcanie za pomocą balansowania ciała – hulajnoga jeszcze tylko na wprost. Jest to przydatne szczególnie na etapie nauki jazdy na hulajnodze. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 3 LED: dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy, materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, białe podświetlenie LED kółek, antypoślizgowy podest, regulowana wysokość rączki, lekka aluminiowa rączka z komfortowymi uchwytami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni, solidna konstrukcja, opatentowany system safety-pad, szybki mechanizm składania, bez użycia narzędzi, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design – pastelowy podest z czarną rączką i czarnymi wykończeniami. Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Peach 96357 DZI-ZPOJ-SNR-0013Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami, Scoot & Ride, Highwaykick 3 LED Dopracowana w każdym szczególe Highwaykic... щеk 3 LED to innowacyjna, trzykołowa balansowa hulajnoga austriackiej marki SCOOT&RIDE, wzbogacona o LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. Idealna dla aktywnych dzieci w wieku od ok. 3 lat (96 cm) do 120 cm wzrostu, czyli nawet do ok. 7 roku życia. Rośnie razem z dzieckiem Lekka i bardzo łatwa w sterowaniu dzięki aluminiowej rączce o regulowanej wysokości. Doskonale zbalansowana, stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Metamorfoza bez narzędzi Dzięki innowacyjnej możliwości złożenia rączki (w kilka sekund, bez narzędzi, za pomocą jednego guzika), hulajnoga jest bardzo wygodna do transportu i noszenia. Bezpieczeństwo Highwaykick 3 LED został wyposażony w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad, tj. specjalną wysuwaną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części hulajnogi, która zapobiega m.in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Większa stabilność dzięki blokadzie kierownicy Highwaykick 3 LED wyposażona jest w blokadę kierownicy, tymsamym uniemożliwia skręcanie za pomocą balansowania ciała – hulajnoga jeszcze tylko na wprost. Jest to przydatne szczególnie na etapie nauki jazdy na hulajnodze. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 3 LED: dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy, materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, białe podświetlenie LED kółek, antypoślizgowy podest, regulowana wysokość rączki, lekka aluminiowa rączka z komfortowymi uchwytami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni, solidna konstrukcja, opatentowany system safety-pad, szybki mechanizm składania, bez użycia narzędzi, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design – pastelowy podest z czarną rączką i czarnymi wykończeniami. Komputronik.plПоскаржитись | 469 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!