Ціни на самокат Scoot & Ride Highway Kick 1
Відео 4Фото 13 | від 419 до 679 zł Яскравий і надійний кикборд для найменших користувачів, представлений на ринку австрійської компанії Scoot & Ride. Завдяки продуманій конструкції, модель поєднує в собі функції самоката і біговела. Простим рухом руки кермо швидко трансформується в сидіння, що дозволяє маляті відштовхуватися ногами від землі, перебуваючи в сидячому положенні. При необхідності батьки можуть приєднати або прибрати спеціальну підставку для ніг. Для безпеки пересування виробник обладнав виріб унікальним пристосуванням, яке запобігає перекидання через кермо. Дитячий кикборд Scoot & Ride Highway Kick 1 може використовуватися дітьми від одного року і вагою не більше 50 кг, при цьому максимально припустима навантаження на сидіння становить 20 кг. Щоб адаптувати модель під декількох користувачів або під однієї дитин...и по мірі його зростання, виріб оснащено функцією регулювання висоти керма. Для зручності перенесення і зберігання самокат можна скласти. Виріб важить менше 3 кг, тому не викликає труднощів з транспортуванням в складеному вигляді. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Rose 96270 DZI-ZPOJ-SNR-0Jeździk i hulajnoga 2w1 Highwaykick 1, Scoot&Ride Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Scoot & Ride Highwaykick One Scooter Różowy 3417Highwaykick 1 to idealny towarzysz dla dzieci w wieku od jednego do pięciu lat. Ze względu na swoją stabilność ten... щеprodukt daje maluchom możliwość bezpiecznego i wygodnego przemieszczania się. Opatentowana podkładka bezpieczeństwa zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 578 zł |
Scoot and Ride Highwaykick 1Your little race maniac will travel around the neighbourhood i Babyplus.storeДоставка: по Польщі Поскаржитись | 430 zł |
SCOOT AND RIDE HIGHWAYKICK 1 jeździk 2W1 hulajnoga -10 z kodem scoot10 SCOOT AND RIDE Highwaykick 1 Kolor: Ash nr kat: 62681 Jeździk i hulajnoga w jednym! Wiek dziecka:1-5 lat Wz... щеrost dziecka: 82-118 cm Max. obciążenie: 20 kg na siedzisku, 50 kg na podeście Wysokość kierownicy: 57-64 cm Wysokość siedziska: 22,5-29 cm Poniższe zdjęcia i opisy są naszego autorstwa, zabraniamy ich kopiowania i powielania pod rygorem wystąpienia na drogę prawną z tytułu naruszenia naszych praw autorskich. Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. W 2018 roku Highwaykick 1 otrzymał w Polsce tytuł Zabawki Roku , ponadto zdobył złoty honorowy certyfikat dla matki i dziecka MCA Honoring Excellence „Moms Choice Award” w USA. "The Mom's Choice Awards” (MCA) ocenia produkty i usługi stworzone dla dzieci, rodzin i wychowawców. Program został uznany na całym świecie za podstawę do ustanowienia wzorców doskonałości w mediach, produktach i usługach przyjaznych rodzinie. Organizacja ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i dokonała przeglądu tysięcy produktów z ponad 55 krajów. Scoot & Ride doceniany jest na całym świecie, przez dzieci i rodziców. To także zwycięzca wielu nagród, między innymi reddot award 2014 , Streling Fun oraz Toy Award 2015 , wyróżnienia przyznawanego na najbardziej prestiżowych targach zabawek Spielwarenmesse ® w Norymberdze. Jury konkursu Toy Award wybiera spośród tysięcy produktów 4 najbardziej innowacyjne , które dają dzieciom prawdziwą radość i są użyteczne. Jazda na Scoot & Ride uczy dzieci utrzymania równowagi i zręczności , buduje pewność siebie , a także poprawia umiejętności motoryczne . Przede wszystkim jednak jest wspaniałą zabawą na długie godziny. Scoot & Ride to unikalna hulajnoga dla dzieci 2w1 - dwa rodzaje jazdy dla różnych przedziałów wiekowych. Najmniejsze maluchy opierają się na siodełku i trzymają małej kierownicy . Siodełko można zamontować na trzech wysokościach , ważne, żeby dziecko siedziało prosto, a całe stopy dotykały podłoża. Taki jeździk jest stabilny i bezpieczny , dodatkowo nie niesie zagrożeń w rozwoju małego dziecka jak np. chodziki. Około drugiego-trzeci Erli.plПоскаржитись | 499 zł |
Hulajnoga ScootAndRide Highwaykick 1 Blueberry (96352) | 489 zł |
Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga trójkołowa 1-5 lat AshDopracowana w każdym szczególeHighwa Taniaksiazka.plПоскаржитись | 499 zł |
Scootandride Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga trójkołowa 1-5 lat AshDopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE.... щеTo idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana... Bee.plПоскаржитись | 499 zł |
Scoot and ride NIEBIESKI highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 latTeraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę.
Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna,... щеkomfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna.
Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad
– tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części,
która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół.
Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować.
Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat.
Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick:
• szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi
• dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy
• tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem
• wygodne, miękkie, profilowane siedzisko
• antypoślizgowy, szorstki podest hulajnogi
• wygodne montowanie kierownicy
• stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek
• solidna konstrukcja
• wytrzymała, trwała rama z polipropylenu
• system safety-pad
• brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów
• efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka
Specyfikacja Scoot & Ride Highwaykick:
• sugerowany wiek dziecka: 1 – 5 lat
• sugerowany wzrost dziecka: 82 – 118 cm
• maksymalne obciążenie: 20 kg na siedzeniu i 50 kg z bieżnikiem
• waga produktu: 2,8 kg
• regulacja wysokości kierownicy: 57 – 64 cm
• regulacja wysokości siedziska: 22,5 – 29 cm
• materiał: aluminium i plastik
Scoot & Ride Highwaykick stworzony został zgodnie
z rygorystycznymi międzynarodowym Edukatorek.plПоскаржитись | 425 zł |
Scoot and Ride, Jeździk i Hulajnoga, Highwaykick 1 2w1, Ash, 1-5 latScoot and Ride Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriack... щеiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązan... Empik.plПоскаржитись | 500 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 1 forest | WYSYŁKAHulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 | Rozmiar: OS | Kolor: Zielony | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mi... щеes. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 500 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 1 steel | WYSYŁKA | 500 zł |
Scootandride Jeździk i hulajnoga 2w1Highwaykick 1 Steel | 529 zł |
SCOOTANDRIDE Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Steel - DARMOWY | 499 zł |
Scoot & Ride, Highwaykick 1, jeździk i hulajnoga 2w1, Steel | 499 zł |
Scoot & Ride Highwaykick 1 Jeździk i Hulajnoga 2w1 Black & Gold | 419 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Peach 96353 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Steel 96271 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Lemon 96354 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Forest 96269 DZI-ZPOJ-SNRJeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Kiwi 96355 DZI-ZPOJ-SNR-0Jeździk i hulajnoga 2w1 Highwaykick 1, Scoot&Ride Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... щеnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!