Ceny na hulajnogę Scoot & Ride Highway Kick 1
Wideo 4Zdjęcia 13 | od 419 do 679 zł Jasny i niezawodny kickboard dla najmłodszych użytkowników, zaprezentowany na rynku przez austriacką firmę Scoot & Ride. Dzięki przemyślanej konstrukcji model łączy w sobie funkcje hulajnogi i rowerka biegowego. Dzięki prostemu ruchowi dłoni kierownica szybko zamienia się w siedzisko, co pozwala dziecku odepchnąć się stopami od podłoża w pozycji siedzącej. W razie potrzeby rodzice mogą dołączyć lub zdjąć specjalny podnóżek. Dla bezpieczeństwa ruchu producent wyposażył produkt w unikalne urządzenie zapobiegające przewróceniu się na kierownicy. Scoot & Ride Highway Kick 1 może być używany przez dzieci od pierwszego roku życia i ważące do 50 kg, przy maksymalnym obciążeniu siedziska 20 kg. Aby dostosować model dla kilku użytkowników lub dla jednego dziecka w miarę jego wzrostu, produkt został...wyposażony w funkcję regulacji wysokości kierownicy. Hulajnogę można złożyć, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie. Produkt waży niecałe 3 kg, dzięki czemu po złożeniu jest łatwy w transporcie. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Rose 96270 DZI-ZPOJ-SNR-0Jeździk i hulajnoga 2w1 Highwaykick 1, Scoot&Ride Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Scoot & Ride Highwaykick One Scooter Różowy 3417Highwaykick 1 to idealny towarzysz dla dzieci w wieku od jednego do pięciu lat. Ze względu na swoją stabilność ten... więcejprodukt daje maluchom możliwość bezpiecznego i wygodnego przemieszczania się. Opatentowana podkładka bezpieczeństwa zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 578 zł |
Scoot and Ride Highwaykick 1Your little race maniac will travel around the neighbourhood i Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 430 zł |
SCOOT AND RIDE HIGHWAYKICK 1 jeździk 2W1 hulajnoga -10 z kodem scoot10 SCOOT AND RIDE Highwaykick 1 Kolor: Ash nr kat: 62681 Jeździk i hulajnoga w jednym! Wiek dziecka:1-5 lat Wz... więcejrost dziecka: 82-118 cm Max. obciążenie: 20 kg na siedzisku, 50 kg na podeście Wysokość kierownicy: 57-64 cm Wysokość siedziska: 22,5-29 cm Poniższe zdjęcia i opisy są naszego autorstwa, zabraniamy ich kopiowania i powielania pod rygorem wystąpienia na drogę prawną z tytułu naruszenia naszych praw autorskich. Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. W 2018 roku Highwaykick 1 otrzymał w Polsce tytuł Zabawki Roku , ponadto zdobył złoty honorowy certyfikat dla matki i dziecka MCA Honoring Excellence „Moms Choice Award” w USA. "The Mom's Choice Awards” (MCA) ocenia produkty i usługi stworzone dla dzieci, rodzin i wychowawców. Program został uznany na całym świecie za podstawę do ustanowienia wzorców doskonałości w mediach, produktach i usługach przyjaznych rodzinie. Organizacja ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i dokonała przeglądu tysięcy produktów z ponad 55 krajów. Scoot & Ride doceniany jest na całym świecie, przez dzieci i rodziców. To także zwycięzca wielu nagród, między innymi reddot award 2014 , Streling Fun oraz Toy Award 2015 , wyróżnienia przyznawanego na najbardziej prestiżowych targach zabawek Spielwarenmesse ® w Norymberdze. Jury konkursu Toy Award wybiera spośród tysięcy produktów 4 najbardziej innowacyjne , które dają dzieciom prawdziwą radość i są użyteczne. Jazda na Scoot & Ride uczy dzieci utrzymania równowagi i zręczności , buduje pewność siebie , a także poprawia umiejętności motoryczne . Przede wszystkim jednak jest wspaniałą zabawą na długie godziny. Scoot & Ride to unikalna hulajnoga dla dzieci 2w1 - dwa rodzaje jazdy dla różnych przedziałów wiekowych. Najmniejsze maluchy opierają się na siodełku i trzymają małej kierownicy . Siodełko można zamontować na trzech wysokościach , ważne, żeby dziecko siedziało prosto, a całe stopy dotykały podłoża. Taki jeździk jest stabilny i bezpieczny , dodatkowo nie niesie zagrożeń w rozwoju małego dziecka jak np. chodziki. Około drugiego-trzeci Erli.plZłóż skargę | 499 zł |
Hulajnoga ScootAndRide Highwaykick 1 Blueberry (96352) | 489 zł |
Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga trójkołowa 1-5 lat AshDopracowana w każdym szczególeHighwa Taniaksiazka.plZłóż skargę | 499 zł |
Scootandride Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga trójkołowa 1-5 lat AshDopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE.... więcejTo idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana... Bee.plZłóż skargę | 499 zł |
Scoot and ride NIEBIESKI highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 latTeraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę.
Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna,... więcejkomfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna.
Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad
– tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części,
która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół.
Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować.
Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat.
Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick:
• szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi
• dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy
• tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem
• wygodne, miękkie, profilowane siedzisko
• antypoślizgowy, szorstki podest hulajnogi
• wygodne montowanie kierownicy
• stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek
• solidna konstrukcja
• wytrzymała, trwała rama z polipropylenu
• system safety-pad
• brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów
• efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka
Specyfikacja Scoot & Ride Highwaykick:
• sugerowany wiek dziecka: 1 – 5 lat
• sugerowany wzrost dziecka: 82 – 118 cm
• maksymalne obciążenie: 20 kg na siedzeniu i 50 kg z bieżnikiem
• waga produktu: 2,8 kg
• regulacja wysokości kierownicy: 57 – 64 cm
• regulacja wysokości siedziska: 22,5 – 29 cm
• materiał: aluminium i plastik
Scoot & Ride Highwaykick stworzony został zgodnie
z rygorystycznymi międzynarodowym Edukatorek.plZłóż skargę | 425 zł |
Scoot and Ride, Jeździk i Hulajnoga, Highwaykick 1 2w1, Ash, 1-5 latScoot and Ride Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriack... więcejiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązan... Empik.plZłóż skargę | 485 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 1 forest | WYSYŁKAHulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 | Rozmiar: OS | Kolor: Zielony | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mi... więcejes. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 500 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Scoot & Ride Highwaykick 1 steel | WYSYŁKA | 500 zł |
Scootandride Jeździk i hulajnoga 2w1Highwaykick 1 Steel | 529 zł |
SCOOTANDRIDE Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Steel - DARMOWY | 499 zł |
Scoot & Ride, Highwaykick 1, jeździk i hulajnoga 2w1, Steel | 499 zł |
Scoot & Ride Highwaykick 1 Jeździk i Hulajnoga 2w1 Black & Gold | 419 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Peach 96353 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Steel 96271 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Lemon 96354 DZI-ZPOJ-SNR-Jeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Forest 96269 DZI-ZPOJ-SNRJeździk i hulajnoga 2w1, SCOOTANDRIDE Highwaykick Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Jeździk-hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 1 2w1 Kiwi 96355 DZI-ZPOJ-SNR-0Jeździk i hulajnoga 2w1 Highwaykick 1, Scoot&Ride Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 to innowacyjna hulaj... więcejnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Rośnie razem z dzieckiem Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Metamorfoza bez narzędzi Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę. Bezpieczeństwo Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Najważniejsze cechy Scoot & Ride Highwaykick 1: szybki mechanizm zmiany funkcji bez użycia narzędzi, dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewniające stabilność i komfort jazdy, tylne koło z błotnikiem i łatwym w obsłudze hamulcem, wygodne, miękkie, profilowane siedzisko, antypoślizgowy podest, wygodne montowanie kierownicy, stalowa rama kierownicy i komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek, solidna konstrukcja, wytrzymała, trwała rama z polipropylenu, system safety-pad, brak ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów, efektowny, stylowy design, m. in. trwałe logo z przodu i podpisane kółka. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!