Ціни на Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 (420-52)
Відео 1Фото 2 | від 360 до 521 zł Ємність (мАгод): 20000; Реальна ємність (мАгод): 12600; Ємність батареї (Вт*год): 74; Тип акумуляторів: Li-Ion; USB type C (шт): 1; USB-A (шт): 2; USB type С: USB type С (другий): USB type С (третій): USB A: USB A (другий): Швидка зарядка; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Power Delivery: Power Delivery 3.0 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg Powerbank USB-C 100W 2000 Technologia szybkiego ładowania Przenoś | 363 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 Zasilacz do komputera - 80 Plus | 412 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 mAh AK-MOB-SNDB-005 | 449 zł |
Powerbank Sandberg USB-C PD 420-52 20000mAh Grafitowy | 360 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 | 428 zł |
Sandberg 420-52 | 521 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!