Ceny na Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 (420-52)
Wideo 1Zdjęcia 2 | od 360 do 521 zł Pojemność (mAh): 20000; Pojemność rzeczywista (mAh): 12600; Pojemność baterii (W*h): 74; Typ baterii: Li-Ion; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 2; USB type С: USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: USB A (2.): Szybkie ładowanie; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Power Delivery: Power Delivery 3.0 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Powerbank USB-C 100W 2000 Technologia szybkiego ładowania Przenoś | 363 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 Zasilacz do komputera - 80 Plus | 412 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 mAh AK-MOB-SNDB-005 | 449 zł |
Powerbank Sandberg USB-C PD 420-52 20000mAh Grafitowy | 360 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 | 426 zł |
Sandberg 420-52 | 521 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!