Ціни на Samsung Odyssey OLED G9 G95SC 49 49 "
Фото 20 | від 5 699 до 7 299 zł Тип: монітор; Діагональ ("): 49; Вигнутий екран; Тип матриці: OLED; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 5120x1440 (32:9); Час відгуку GtG (мс): 0.03; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 250; Динамічна контрастність: 1 000 000:1; Підтримка HDR: DisplayHDR 400 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 49" Samsung Odyssey OLED G9 G95SC (LS49CG950SUXDU)[html]Samsung Odyssey OLED G9 to zaawansowany monitor do gier, który zapewnia niezrównaną grafikę i funkcjonalność.... щеDzięki zaawansowanej technologii OLED monitor ten jest w stanie przenieść kolory, kontrast i głębię czerni na zupełnie nowy poziom. Dzięki temu jest to idealny wybór dla graczy ceniących piękno i realizm grafiki w swoich ulubionych grach.[/html] Rozetka.plПоскаржитись | 5 699 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey OLED G9 49 cali DQHDZakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey OLED G9 49 cali DQHD 240Hz G95SC | LS49CG950SUXDU Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 5 699 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 G95SC LS49CG950SUXDU - 49'' | OLED Curved | Dual QNowa era gamingu z Odyssey OLED G9 Najważniejsze funkcje Przełomowa jakość OLED Monitor Samsung Odyssey OLED G9 49"... щеzostał wyposażony w procesor Neo Quantum Pro i ekran OLED, który zapewnia bogactwo detali zarówno w głębokich czerniach, jak i intensywnych bielach. Zachwyć się perfekcyjnym kontrastem oraz wyjątkowo żywymi barwami. Wejdź do świata gry Poznaj monitor dla gracza o zakrzywionym ekranie oraz przekątnej 49 cali. Niespotykana dotąd immersja pozwoli Ci doświadczyć nowych wrażeń podczas rozgrywki. Reaguj z prędkością światła Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 0,03 ms i częstotliwości odświeżania 240Hz, zareagujesz na ruch przeciwnika szybciej, niż kiedykolwiek! Nie daj szans innym – monitor gamingowy Samsung pozwoli Ci zyskać przewagę już na starcie! GTG* „0,03 ms” jest zakresem średniego czasu reakcji między 0,01 do 1,00 ms ogrnaiczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plПоскаржитись | 6 790 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G95SC 49" 5120x1440px 240Hz 0.03 ms CurvedMonitor dla graczy Odyssey OLED 49" to prawdziwa gratka dla entuzjastów gier. Dzięki technologii OLED i czasowi rea... щеkcji 0,03 ms, obrazy są niezwykle realistyczne i ostry. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i zakrzywienie 1800R zapewniają płynność i zanurzenie w grach. Procesor Neo Quantum Pro optymalizuje każdą klatkę, gwarantując maksymalną jakość. Matryca HDR True Black 400 dodaje głębi kontrastom. To doskonałe narzędzie dla wyjątkowych wrażeń w grach. Electro.plПоскаржитись | 6 591 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G95SC 49" 5120x1440px 240Hz 0.03 ms CurvedMonitor dla graczy Odyssey OLED 49" to prawdziwa gratka dla entuzjastów gier. Dzięki technologii OLED i czasowi rea... щеkcji 0,03 ms, obrazy są niezwykle realistyczne i ostry. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i zakrzywienie 1800R zapewniają płynność i zanurzenie w grach. Procesor Neo Quantum Pro optymalizuje każdą klatkę, gwarantując maksymalną jakość. Matryca HDR True Black 400 dodaje głębi kontrastom. To doskonałe narzędzie dla wyjątkowych wrażeń w grach.... Avans.plПоскаржитись | 6 591 zł |
Samsung LS49CG954SUXEN Telewizor 124,5 cm (49") 5K LS49CG954SUXENSamsung (LS49CG954SUXEN) Samsung LS49CG954SUXEN Telewizor 124,5 cm (49") 5K monitor Ultra HD Smart TV Wi-Fi Srebrny... Senetic.plПоскаржитись | 7 098 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G95SC 49" 5120x1440px 240Hz 0.03 ms Curved LS49Monitor dla graczy Odyssey OLED 49" to prawdziwa gratka dla entuzjastów gier. Dzięki technologii OLED i czasowi rea... щеkcji 0,03 ms, obrazy są niezwykle realistyczne i ostry. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i zakrzywienie 1800R zapewniają płynność i zanurzenie w grach. Procesor Neo Quantum Pro optymalizuje każdą klatkę, gwarantując maksymalną jakość. Matryca HDR True Black 400 dodaje głębi kontrastom. To doskonałe narzędzie dla wyjątkowych wrażeń w grach.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 6 585 zł |
Monitor Samsung Odyssey OLED G95SC (LS49CG954SUXEN) HDMI 2.1 | 6 249 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49" 5K OLED 240Hz 0,03ms Zakrzywiony GaCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 6 589 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49" 5K OLED 240Hz 0,03ms Zakrzywiony GaCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp RTV Euro AGDПоскаржитись | 6 589 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 G95SC Monitor LS49CG950SUXDU 49 ", QHD, 5120 x 144 | 7 043 zł |
Monitor Samsung Odyssey OLED G9 Smart (LS49CG950SUXDU) Szary | 6 740 zł |
MONITOR OLED 49" G9 G95SC/LS49CG950SUXDU SAMSUNG | 6 894 zł |
Monitor Samsung Odyssey G95SC 49"Monitor Samsung Odyssey G95SC 49" Nowa era gier na monitorze OLED Monitor Samsung Odyssey G95SC posiada ekran OLED... щеwspierany przez procesor Neo Quantum Pro, przez co zapewnia jaśniejszą biel, głębszą czerń i niemal nieograniczony kontrast kolorów. Zakrzywiony ekran o przekątnej 49 cali i formacie 32:9 pozwala zanurzyć się w grach jak nigdy dotąd. Dzięki niezwykłemu czasowi reakcji 0,03 ms i częstotliwości odświeżania 240 Hz można teraz reagować na każdy ruch przeciwników szybciej niż kiedykolwiek. Prawdziwe centrum dowodzenia Można przygotować sobie pole pod zwycięstwo bezpośrednio na monitorze Samsung Odyssey G95SC. Można przyciemnić światła, ustawić termostat i opuścić żaluzje, korzystając z integracji z aplikacją SmartThings, by stworzyć sobie doskonałe warunki do gry. Dostępna jest nawet kontrola głosowa przez asystentów Bixby i Alexa. Dopracowany design wyznacza nowy standard Nowoczesna stacja gry dzięki smukłości monitora Samsung Odyssey G95SC. Dzięki najwyższej jakości, nowoczesnej metalowej obudowie o grubości zaledwie 4,5mm w najcieńszym miejscu, niezrównany design monitora Oddysey OLED dopełnia styl użytkownika. Stanowisko dowodzenia „uszyte na miarę” Można korzystać z wielu różnych urzadzeń zewnętrznych. Porty HDMI 2.1, DP i koncentrator USB. Wbudowane głośniki w monitorze Samsung Odyssey G95SC pozwalają utrzymać porządek na biurku, gdyż monitor obywa się bez głośników zewnętrznych z ich plątaniną przewodów. Vobis.plПоскаржитись | 6 299 zł |
Samsung G9 S49cg954su 49´´ Dual Qhd Va Oled 240hz Gaming Monitor WielokoloSamsung G9 S49CG954SU to najwyższej klasy 49-calowy monitor do gier, który oferuje wciągające wrażenia wizualne. Dz... щеięki podwójnej rozdzielczości QHD i technologii VA OLED ten monitor zapewnia oszałamiające efekty wizualne z wyraźnymi szczegółami i żywymi kolorami. Częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia płynną rozgrywkę z minimalnym rozmyciem ruchu, idealną do szybkich akcji w grach.Elegancki czarny design Samsunga G9 S49CG954SU dodaje odrobinę stylu do każdej konfiguracji do gier, a zakrzywiony wyświetlacz zapewnia wciągające wrażenia wizualne, które wciągają Cię do gry. Monitor jest również wyposażony w konfigurowalne oświetlenie RGB, które dodaje tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 6 871 zł |
SAMSUNG Odyssey G9 49inch Curved OLED DQHD 240Hz LS49CG950SUXDUSamsung (LS49CG950SUXDU Senetic.plПоскаржитись | 7 007 zł |
SAMSUNG LS49CG950SUXEN 49P DWQHD 240HZ QD-OLED 0.1MS LS49CG950SUXENSamsung (LS49CG950SUXEN Senetic.plПоскаржитись | 7 032 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG954SU ska | 6 747 zł |
SAMSUNG Odyssey G9 49inch Curved OLED DQHD 240Hz LS49CG950SUXDU | 7 007 zł |
Samsung LS49CG954SUXEN Telewizor 124,5 cm (49") 5K LS49CG954SUXEN | 7 125 zł |
ще 5 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!