Ціни на action камеру Ricoh Theta SC2
Відео 14Фото 22 | від 1 424 до 1 799 zł Призначену для панорамної 360-градусної зйомки камеру можна віднести до середнього цінового сегменту (в рамках даного класу пристроїв). Вона підтримує 4к-зйомку і оснащена двома об'єктивами, які характеризуються швидкою готовністю до роботи (заявлено значення в 1.5 секунди після включення живлення). Сенсор на 12 мегапікселів забезпечує високу роздільну здатність, аж до 5376x2688 точок при фотографуванні. Для поліпшення якості відео передбачена цифрова стабілізація. Камера 360° Ricoh Theta SC2 здатна записувати як Ultra HD, так і Full HD відео при частоті в 30 кадрів за секунду. Максимальний бітрейт становить 54 Мб/с.також є мікрофон з шумозаглушенням для фіксації звуку і 14 ГБ вбудованої пам'яті для зберігання файлів. Для їх передачі запропонований модуль Wi-Fi і Bluetooth. Незнімн...ий акумулятор забезпечить до години автономності, але слід враховувати, що максимальна довжина одного ролика не перевищує 3 хвилини (для захисту від перегріву), а наявного тут сховища вистачить сумарно приблизно на 30 хвилин відео в дозволі 4K. Слід зазначити, що в продажу зустрічаються 4 варіації кольору корпусу — білий, бежевий, рожевий або синій. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RICOH THETA SC2 biała kamera 360 C wideo 4K ze stabilizacją obrazu Wysoka | 1 424 zł |
Ricoh THETA SC2 - camcorder - internal flash memory | 1 704 zł |
Kamera Ricoh Theta SC2 niebieska | 1 599 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 679 zł |
Aparat Theta 360°, SC2, Ricoh, 910803, niebieski, Android, iOS | 1 720 zł |
Kamera Ricoh Theta SC2 biała | 1 596 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 799 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 682 zł |
Aparat Theta 360°, SC2, Ricoh, 910800, biały, Android, iOS | 1 720 zł |
Ricoh Theta SC2 beżowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 niebieska - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 różowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 biała - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 1 599 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!