Ceny na kamerę sportową Ricoh Theta SC2
Wideo 14Zdjęcia 22 | od 1 424 do 1 799 zł Przeznaczony do fotografowania panoramicznego 360 stopni, aparat można zaliczyć do średniej półki cenowej (w tej klasie urządzeń). Obsługuje fotografowanie 4K i jest wyposażony w dwa obiektywy, które charakteryzują się szybką gotowością do pracy (1,5 sekundy po zadeklarowaniu włączenia). 12-megapikselowy sensor zapewnia wysoką rozdzielczość, do 5376x2688 pikseli podczas fotografowania. Zapewniona jest cyfrowa stabilizacja w celu poprawy jakości wideo. Kamera Ricoh Theta SC2 360° może nagrywać zarówno filmy Ultra HD, jak i Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Maksymalna przepływność to 54 Mb/s. Jest też mikrofon z redukcją szumów do przechwytywania dźwięku i 14 GB wbudowanej pamięci do przechowywania plików. Do ich transmisji proponuje się moduł Wi-Fi i Bluetooth. Niewymienna bateria...zapewni do godziny autonomii, ale pamiętaj, że maksymalna długość jednego filmu nie przekracza 3 minut (w celu ochrony przed przegrzaniem), a dostępna tutaj pamięć wystarcza łącznie na około 30 minuty wideo w rozdzielczości 4K. Należy zauważyć, że w sprzedaży dostępne są 4 warianty kolorystyczne nadwozia - biały, beżowy, różowy lub niebieski. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RICOH THETA SC2 biała kamera 360 C wideo 4K ze stabilizacją obrazu Wysoka | 1 424 zł |
Ricoh THETA SC2 - camcorder - internal flash memory | 1 704 zł |
Kamera Ricoh Theta SC2 niebieska | 1 599 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 679 zł |
Aparat Theta 360°, SC2, Ricoh, 910803, niebieski, Android, iOS | 1 720 zł |
Kamera Ricoh Theta SC2 biała | 1 596 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 799 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 682 zł |
Aparat Theta 360°, SC2, Ricoh, 910800, biały, Android, iOS | 1 720 zł |
Ricoh Theta SC2 beżowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 niebieska - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 różowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 1 599 zł |
Ricoh Theta SC2 biała - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 1 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!