Навушники
Logitech G335
Відео 2Фото 12 | від 190 до 351 zł Середньобюджетні повнорозмірні провідні навушники ігрової серії G, представлені в 2021 році. Є зменшеною і полегшеною версією флагманської бездротової гарнітури G733 LIGHTSPEED, випущеної Logitech роком раніше. Навушники Logitech G335 мають здвоєне наголов'я з регульованим ремінцем, що знижує тиск на голову і м'які тканинні амбушюри з ефектом пам'яті, що дозволяють вухам дихати. Завдяки технології Plug-and Play модель легко підключається до будь-якого пристрою з роз'ємом mini Jack 3.5 мм.мікрофон на дужці зручно регулюється, А підняття його у вертикальне положення миттєво відключає Голосовий зв'язок. 40-міліметрові дифузори забезпечують деталізований стереозвук і яскраві спецефекти. Регулятор на чашці навушника дозволяє регулювати рівень гучності музики або звукового су...проводу гри. Модель пропонується в трьох кольорах: чорної білої і м'ятної. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LOGITECH Słuchawki LOGITECH G335 Biały 981-001018 Biało-niebieskiLekkość i styl. Słuchawki Logitech G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem p... щеomaga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu.Korzyści: Łatwy dostęp do gry za pomocą prostego gniazda audio 3.5 mm. Zgodność z konsolami Xbox®, PlayStation®, Nintendo Switch™ oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. Miękki, elastyczny pałąk dopasowuje się do kształtu głowy i daje się łatwo regulować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Przesuwalne w górę i w dół nauszniki idealnie dopasują się do Ciebie. Rolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala zwiększyć głośność gry lub muzyki. Obróć mikrofon do góry, by natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak by nie przeszkadzał. Produkt posiada certyfikat Discord, który gwarantuje krystalicznie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu. MediaMarkt.plПоскаржитись | 190 zł |
Nauszne Logitech G335 Czarne SL-G-LOG-055GRAJ PO SWOJEMU Lekkość i styl. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem poma... щеga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu. WEJDŹ W STREFĘ KOMFORTU Konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, aby utrzymać się na miejscu. Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 to mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. PODŁĄCZENIE TYPU PLUG AND PLAY Łatwy dostęp do gry za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm. Seria G335 jest kompatybilna z konsolami Xbox®, PlayStation®, Nintendo Switch™ oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. DOPASOWANIE Miękki, elastyczny pałąk dopasowuje się do kształtu głowy i daje się łatwo regulować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Przesuwalne w górę i w dół nauszniki idealnie dopasują się do Ciebie. WBUDOWANE ELEMENTY STERUJĄCE Rolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala zwiększyć głośność gry lub muzyki. Obróć mikrofon do góry, by natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak by nie przeszkadzał. GRAJ STYLOWO G335 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych Komputronik.plПоскаржитись | 229 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 BiałyLOGITECH G335 to komfortowy zestaw słuchawkowy zapewniający lekkość i styl. Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 t... щеo mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. Dzięki membranom neodymowym o rozmiarze 40 mm G335 zapewnia czysty dźwięk, który ożywia grę. Certyfikat Discord gwarantuje krystalicznie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu. Amortyzowany pałąk z regulowanym wymiennym paskiem pomaga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Dodatkowo konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, aby utrzymać się na miejscu. Wbudowane elementy sterujące pozwalają kontrolować głośność lub mikrofon, aby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Zestaw słuchawkowy do gier G335 to wszechstronny towarzysz rozrywki zapewniający łatwy dostęp za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm. Kompatybilny z konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. Electro.plПоскаржитись | 190 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 BiałyLOGITECH G335 to komfortowy zestaw słuchawkowy zapewniający lekkość i styl. Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 t... щеo mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. Dzięki membranom neodymowym o rozmiarze 40 mm G335 zapewnia czysty dźwięk, który ożywia grę. Certyfikat Discord gwarantuje krystalicznie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu. Amortyzowany pałąk z regulowanym wymiennym paskiem pomaga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Dodatkowo konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, aby utrzymać się na miejscu. Wbudowane elementy sterujące pozwalają kontrolować głośność lub mikrofon, aby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Zestaw słuchawkowy do gier G335 to wszechstronny towarzysz rozrywki zapewniający łatwy dostęp za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm. Kompatybilny z konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów.... Avans.plПоскаржитись | 190 zł |
LOGITECH G335 Wired Gaming Headset - MINT - EMEAale.pl Поскаржитись | 328 zł |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset 981-001018 | 216 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 Biały 981-001018LOGITECH G335 to komfortowy zestaw słuchawkowy zapewniający lekkość i styl. Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 t... щеo mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. Dzięki membranom neodymowym o rozmiarze 40 mm G335 zapewnia czysty dźwięk, który ożywia grę. Certyfikat Discord gwarantuje krystalicznie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu. Amortyzowany pałąk z regulowanym wymiennym paskiem pomaga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Dodatkowo konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, aby utrzymać się na miejscu. Wbudowane elementy sterujące pozwalają kontrolować głośność lub mikrofon, aby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Zestaw słuchawkowy do gier G335 to wszechstronny towarzysz rozrywki zapewniający łatwy dostęp za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm. Kompatybilny z konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 190 zł |
Słuchawki Logitech G335 Białe (981-001018) | 200 zł |
Logitech G335 Nauszne CzarnyBluetooth:nie;C OleOle.plПоскаржитись | 229 zł |
Logitech Słuchawki G335 Gaming Headset Wired MintPrzewodowy zestaw słuchawkowy G335 do gier Lekkość i styl. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk... щеz regulowanym paskiem pomaga wybrać najba... EmpikПоскаржитись | 239 zł |
Logitech G335 Nauszne CzarnyBluetooth:nie;C RTV Euro AGDПоскаржитись | 229 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Logitech G335 Wired Gaming Headset Kolor: CZARNY - 981 | 228 zł |
Logitech G G335 Gaming Headset Biały 981-001018Dane techniczne:Rodz tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 326 zł |
LOGITECH Słuchawki LOGITECH G335 Czarny 981-000978 Czarno-niebiesko-fioletLekkość i styl. Słuchawki Logitech G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem p... щеomaga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu.Korzyści: Łatwy dostęp do gry za pomocą prostego gniazda audio 3.5 mm. Zgodność z konsolami Xbox®, PlayStation®, Nintendo Switch™ oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. Miękki, elastyczny pałąk dopasowuje się do kształtu głowy i daje się łatwo regulować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Przesuwalne w górę i w dół nauszniki idealnie dopasują się do Ciebie. Rolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala zwiększyć głośność gry lub muzyki. Obróć mikrofon do góry, by natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak by nie przeszkadzał. Produkt posiada certyfikat Discord, który gwarantuje krystalicznie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu. MediaMarkt.plПоскаржитись | 229 zł |
Nauszne Logitech G335 Białe SL-G-LOG-057GRAJ PO SWOJEMU Lekkość i styl. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem poma... щеga wybrać najbardziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu. WEJDŹ W STREFĘ KOMFORTU Konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, aby utrzymać się na miejscu. Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 to mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. PODŁĄCZENIE TYPU PLUG AND PLAY Łatwy dostęp do gry za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm. Seria G335 jest kompatybilna z konsolami Xbox®, PlayStation®, Nintendo Switch™ oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. DOPASOWANIE Miękki, elastyczny pałąk dopasowuje się do kształtu głowy i daje się łatwo regulować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Przesuwalne w górę i w dół nauszniki idealnie dopasują się do Ciebie. WBUDOWANE ELEMENTY STERUJĄCE Rolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala zwiększyć głośność gry lub muzyki. Obróć mikrofon do góry, by natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak by nie przeszkadzał. GRAJ STYLOWO G335 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych Komputronik.plПоскаржитись | 200 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 CzarnyZestaw słuchawkowy do gier G335 z mikrofonem to wszechstronny towarzysz rozrywki. Kontroluj głośność lub mikrofon,... щеaby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Kolorowy zestaw słuchawkowy G335 to mniejsza, lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier G733. G335 ma nawet certyfikat Discord i jest dostępny w wielu kolorach, by dostosować je do indywidualnego stylu. Electro.plПоскаржитись | 229 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 MiętoweLekkość i styl. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem pomaga wybrać najbar... щеdziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 CzarnyZestaw słuchawkowy do gier G335 z mikrofonem to wszechstronny towarzysz rozrywki. Kontroluj głośność lub mikrofon,... щеaby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Kolorowy zestaw słuchawkowy G335 to mniejsza, lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier G733. G335 ma nawet certyfikat Discord i jest dostępny w wielu kolorach, by dostosować je do indywidualnego stylu.... Avans.plПоскаржитись | 229 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 MiętoweLekkość i styl. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem pomaga wybrać najbar... щеdziej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane elementy sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swojego niesamowitego stylu.... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
Słuchawki LOGITECH G335 Czarny 981-000978Zestaw słuchawkowy do gier G335 z mikrofonem to wszechstronny towarzysz rozrywki. Kontroluj głośność lub mikrofon,... щеaby dopasować słuchawki do własnych preferencji podczas gry. Kolorowy zestaw słuchawkowy G335 to mniejsza, lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier G733. G335 ma nawet certyfikat Discord i jest dostępny w wielu kolorach, by dostosować je do indywidualnego stylu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 229 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!