Ціни на портативну колонку JBL Flip 6 (JBLFLIP6BLKEU)
Відео 55Фото 48 | від 410 до 919 zł Водонепроникна мобільна акустична система підвищеної потужності з якісним гучним звучанням, бездротовим підключенням, захищеним прогумованим корпусом і прекрасною автономністю, за яку відповідає ємний вбудований літій-іонний акумулятор. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року. Від популярної моделі Flip 5 зразка 2019 року відрізняється підвищеною вихідною потужністю (30 Вт проти 20 Вт), підтримкою технології Multipoint для одночасного сполучення з декількома пристроями і вдосконаленим бездротовим інтерфейсом Bluetooth v5.1, Який відрізняється підвищеною енергоефективністю і поліпшеною стабільністю з'єднань. Мобільна акустична система JBL Flip 6 здатна озвучувати приміщення площею до 35 м2. Завдяки повному захисту від води і пилу (клас IP67), її...можна використовувати на відкритих майданчиках і біля водойм. Допоможе організувати невелику дружню вечірку під відкритим небом, буде корисна на пікніках і спортивних майданчиках. Фірмовий, насичений басами звук JBL Origianl Pro створює динамік-вуфер (20 Вт), високочастотний твітер (10 Вт) і пара пасивних радіаторів. Виробник гарантує відтворення діапазону від 63 Гц до 20 кГц, чого цілком достатньо для більшості музичних жанрів. Пару таких колонок можна об'єднати в потужну стереосистему за допомогою технології JBL PartyBoost. Заряду акумулятора вистачає на 12 год активної автономності. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jbl Flip 6 X Martin Garrix Głośnik Bluetooth Cool Grey Do 12 h Pracy JBLFLZaprojektowany, aby zapewnić potężny dźwięk
Zapewnia naprawdę wciągające wrażenia słuchowe, gdziekolwiek jesteś
O... щеdporny na wodę i kurz Amazon.plПоскаржитись | 489 zł |
Głośnik przenośny JBL Flip 6 Squad (JBLFLIP6SQUAD)Nowość w serii JBL FlipSeria głośników JBL Flip została zaktualizowana do 6 modeli i otrzymała pełną innowacji, zar... щеówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Nowy design logo, najwyższej jakości materiały, nowe kolory, a także nowe wypełnienie audio. Dźwięk JBL Pro Sound i korpus w JBL Flip 6 są jeszcze lepsze. JBL Flip 6 - to idealny towarzysz zapewniający potężny dźwięk w podróży - wyróżnia się łatwością podłączenia i trwałością. Za pomocą funkcji PartyBoost Ty i Twoi znajomi macie możliwość połączenia kilka głośników, aby uzyskać jeszcze więcej dźwięku. Poczuj się spokojnie zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, dzięki klasie ochrony przed wodą i pyłem IP67. Dzięki 12 godzinom pracy w trybie odtwarzania, JBL Flip 6 będzie pracował nie mniej niż Ty. Najwyższa jakość dźwiękuNowa konfiguracja systemu audio obejmuje podwójne pasywne radiatory, mocny głośnik niskotonowy i oddzielny głośnik wysokotonowy. JBL Flip 6 przekaże muzykę z każdym najdrobniejszym szczegółem – basem, średnimi i wyso... Rozetka.plПоскаржитись | 445 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 NiebieskiOdważny nowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu... щеsystemowi głośników składającemu się ze zoptymalizowane MediaMarkt.plПоскаржитись | 469 zł |
JBL Flip 6 - BlackG?o?nik, do u?ytku przeno?nego, bezprzewodowa, Bluetooth, 2-dro?ny, g??boka czer? Proshop.plПоскаржитись | 699 zł |
JBL Flip 6 Niebieski | 454 zł |
JBL Flip 6 Niebieski | 451 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 Moro JBLFLIP6SQUADGłośnik Bluetooth JBL FLIP6 Moro 20W partyBoost Twoja przygoda. Twoja ścieżka dźwiękowa. Efektowny głośnik JBL Flip... ще6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro Sound o wyjątkowej wyrazistości dzięki dwudrożnemu systemowi głośników, składającemu się ze zoptymalizowane Maxelektro.plПоскаржитись | 539 zł |
Głośniki przenośne JBL Flip 6 Niebieski GL-M-JBL-419Głośniejszy, potężniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika JBL Flip 6, zaprojektowany... щеm tak, aby zapewnić głośny, krystalicznie czysty i potężny dźwięk. Głośnik niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia wyjątkowe niskie częstotliwości i średnie tony, a osobny głośnik wysokotonowy zapewnia wyraziste i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. Flip 6 posiada również zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głębokie basy, precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu firmy Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. JBL Flip 6 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. 12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Efektowny design Efektowny dźwięk i design. Ten wygodny do przenoszenia głośnik o dużej mocy posiada stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu. Ustaw go pionowo lub poziomo i wybierz jeden z wielu żywych kolorów. Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Aplikacja JBL Portable Uzyskaj najlepsze doznania dźwiękowe dzięki aplikacji JBL Portable. Otrzymuj aktualizacje i wsparcie techniczne bezpośrednio na telefonie. Następnie odblokuj funkcje, podkręć dźwięk lub dostosuj basy, aby mieć pełną kontrolę nad dźwiękiem. Ochrona podczas ładowania przez USB Zapewnij sobie spokój. JBL Flip 6 zapewnia ochronę podczas ładowania przez USB-C. Oznacza to, że w przypadku wykrycia wody, soli lub innych substancji chemicznych przez złącze zostanie wyemitowany alert dźwiękowy. Bezprzewodowe odtwarzanie Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj dźwięk JBL Original Pro. Opakowanie przyjazne środowisku Firma JBL jest zaangażowana w tworzenie bardziej zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska opakowań. Opakowanie głośnika Flip 6 to nadające się do recyklingu papierowe pudełko z wewnętrzną wytłoczką. Plastikowa zawieszka w ponad 90% nadaje się do recyklingu, a na jej zewnętrznej części znajduje się nadruk z atramentu sojowego. Komputronik.plПоскаржитись | 457 zł |
JBL FLIP 6 WHT JBLFLIP6WHTKolor: Biały Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 178 x 68 x 72 mm Akcesoria w zestawie: Kabel USB typu C
Sk... щеrócona instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna / arkusz danych bezpieczeństwa Inne: JBL PartyBoost
Aplikacja JBL Portable Waga (g): 550 g Czas pracy do: (h): 12 h Akumulator: Litowo-polimero Neonet.plПоскаржитись | 544 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 TurkusowyNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... щеi głośników składającemu się ze zoptymalizowane Electro.plПоскаржитись | 459 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 TurkusowyNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... щеi głośników składającemu się ze zoptymalizowane Avans.plПоскаржитись | 459 zł |
JBL Flip 6 30W BiałyAirPlay:nie;Blu OleOle.plПоскаржитись | 469 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 Turkusowy FLIP6TEALNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... щеi głośników składającemu się ze zoptymalizowane Mediaexpert.plПоскаржитись | 479 zł |
Jbl Flip 6 Bluetooth Speaker 30w Czarny JBLFLIP6BLKDane techniczne:- Typ głośnika: 2-drożnyŚrednic XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 569 zł |
Głośnik JBL Flip 6 niebieski (JBLFLIP6BLU) | 457 zł |
Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 6, niebieskiEfektowny dźwięk na każdą przygodę Twoja przygoda. Twoja ścieżka dźwiękowa. Efektowny głośnik JBL Flip 6 zapewnia p... щеotężny dźwięk JBL Original Pro Sound o wyj... EmpikПоскаржитись | 460 zł |
JBL Flip 6 30W CzerwonyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDПоскаржитись | 449 zł |
JBL Flip 6 głośnik bezprzewodowy Bluetooth (szary) | 639 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 niebieski | 458 zł |
Głośnik JBL FLIP 6 TurkusGłośnik JBL FLIP 6 Turkus Głośniejszy, potężniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika... щеJBL Flip 6, zaprojektowanym tak, aby zapewnić głośny, krystalicznie czysty i potężny dźwięk. Głośnik JBL FLIP 6 niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia wyjątkowe niskie częstotliwości i średnie tony, a osobny głośnik wysokotonowy zapewnia wyraziste i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. Flip 6 posiada również zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głębokie basy, precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu firmy Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. Ten wygodny do przenoszenia głośnik JBL Flip 6 o dużej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny, dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą pogodę. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67. 12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Dzięki akumulatorowi możesz imprezować do zachodu, a nawet wschodu słońca, gdziekolwiek muzyka Cię poniesie. Głośnik posiada funkcji PartyBoost, aby połączyć kilka zgodnych głośników. Efektowny design Efektowny dźwięk i design. Ten wygodny do pszenoszenia głośnik JBL FLIP 6 o dłużej mocy posiada stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu. Ustaw go pionowo lub poziomo i wybierz jeden z wielu żywych kolorów. Model Flip 6 jest dostępny w wielu modnych kolorach. Vobis.plПоскаржитись | 459 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!