Ceny na głośnik przenośny JBL Flip 6 (JBLFLIP6BLKEU)
Wideo 55Zdjęcia 48 | od 410 do 919 zł Wydajny wodoodporny mobilny system głośnikowy z wysokiej jakości głośnym dźwiękiem, bezprzewodowym połączeniem, zabezpieczoną gumowaną obudową i doskonałą autonomią, którą zapewnia pojemna wbudowana bateria litowo-jonowa. Pozycjonowany jako topowy produkt średniej klasy 2021. Od popularnego modelu Flip 5 z 2019 r. różni się zwiększoną mocą wyjściową (30 W vs. 20 W), obsługą technologii Multipoint do jednoczesnego parowania z wieloma urządzeniami oraz zaawansowanym interfejsem bezprzewodowym Bluetooth v5.1, który charakteryzuje się zwiększoną energooszczędnością i ulepszonym stabilność połączenia. Przenośny system głośnikowy JBL Flip 6 może nagłośnić pomieszczenia o powierzchni do 35 m². Dzięki pełnej ochronie przed wodą i kurzem (klasa IP67) może być stosowany na terenach otwartych oraz w...pobliżu zbiorników wodnych. Pomoże w zorganizowaniu małej sympatycznej imprezy plenerowej, przyda się na piknikach i boiskach sportowych. Charakterystyczne, ciężkie brzmienie basów JBL Origianl Pro pochodzi z głośnika niskotonowego o mocy 20 W, głośnika wysokotonowego o mocy 10 W i pary radiatorów pasywnych. Producent gwarantuje reprodukcję zakresu od 63 Hz do 20 kHz, co w zupełności wystarcza dla większości gatunków muzycznych. Parę tych głośników można połączyć w potężny system stereo za pomocą technologii JBL PartyBoost. Naładowanie akumulatora wystarcza na 12 godzin aktywnej autonomii. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Flip 6 X Martin Garrix Głośnik Bluetooth Cool Grey Do 12 h Pracy JBLFLZaprojektowany, aby zapewnić potężny dźwięk
Zapewnia naprawdę wciągające wrażenia słuchowe, gdziekolwiek jesteś
O... więcejdporny na wodę i kurz Amazon.plZłóż skargę | 474 zł |
Głośnik przenośny JBL Flip 6 Squad (JBLFLIP6SQUAD)Nowość w serii JBL FlipSeria głośników JBL Flip została zaktualizowana do 6 modeli i otrzymała pełną innowacji, zar... więcejówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Nowy design logo, najwyższej jakości materiały, nowe kolory, a także nowe wypełnienie audio. Dźwięk JBL Pro Sound i korpus w JBL Flip 6 są jeszcze lepsze. JBL Flip 6 - to idealny towarzysz zapewniający potężny dźwięk w podróży - wyróżnia się łatwością podłączenia i trwałością. Za pomocą funkcji PartyBoost Ty i Twoi znajomi macie możliwość połączenia kilka głośników, aby uzyskać jeszcze więcej dźwięku. Poczuj się spokojnie zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, dzięki klasie ochrony przed wodą i pyłem IP67. Dzięki 12 godzinom pracy w trybie odtwarzania, JBL Flip 6 będzie pracował nie mniej niż Ty. Najwyższa jakość dźwiękuNowa konfiguracja systemu audio obejmuje podwójne pasywne radiatory, mocny głośnik niskotonowy i oddzielny głośnik wysokotonowy. JBL Flip 6 przekaże muzykę z każdym najdrobniejszym szczegółem – basem, średnimi i wyso... Rozetka.plZłóż skargę | 445 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 NiebieskiOdważny nowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu... więcejsystemowi głośników składającemu się ze zoptymalizowane MediaMarkt.plZłóż skargę | 469 zł |
JBL Flip 6 Niebieski | 451 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 Moro JBLFLIP6SQUADGłośnik Bluetooth JBL FLIP6 Moro 20W partyBoost Twoja przygoda. Twoja ścieżka dźwiękowa. Efektowny głośnik JBL Flip... więcej6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro Sound o wyjątkowej wyrazistości dzięki dwudrożnemu systemowi głośników, składającemu się ze zoptymalizowane Maxelektro.plZłóż skargę | 539 zł |
Głośniki przenośne JBL Flip 6 Niebieski GL-M-JBL-419Głośniejszy, potężniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika JBL Flip 6, zaprojektowany... więcejm tak, aby zapewnić głośny, krystalicznie czysty i potężny dźwięk. Głośnik niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia wyjątkowe niskie częstotliwości i średnie tony, a osobny głośnik wysokotonowy zapewnia wyraziste i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. Flip 6 posiada również zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głębokie basy, precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu firmy Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. JBL Flip 6 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. 12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Efektowny design Efektowny dźwięk i design. Ten wygodny do przenoszenia głośnik o dużej mocy posiada stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu. Ustaw go pionowo lub poziomo i wybierz jeden z wielu żywych kolorów. Podkręć zabawę z funkcją PartyBoost PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Aplikacja JBL Portable Uzyskaj najlepsze doznania dźwiękowe dzięki aplikacji JBL Portable. Otrzymuj aktualizacje i wsparcie techniczne bezpośrednio na telefonie. Następnie odblokuj funkcje, podkręć dźwięk lub dostosuj basy, aby mieć pełną kontrolę nad dźwiękiem. Ochrona podczas ładowania przez USB Zapewnij sobie spokój. JBL Flip 6 zapewnia ochronę podczas ładowania przez USB-C. Oznacza to, że w przypadku wykrycia wody, soli lub innych substancji chemicznych przez złącze zostanie wyemitowany alert dźwiękowy. Bezprzewodowe odtwarzanie Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj dźwięk JBL Original Pro. Opakowanie przyjazne środowisku Firma JBL jest zaangażowana w tworzenie bardziej zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska opakowań. Opakowanie głośnika Flip 6 to nadające się do recyklingu papierowe pudełko z wewnętrzną wytłoczką. Plastikowa zawieszka w ponad 90% nadaje się do recyklingu, a na jej zewnętrznej części znajduje się nadruk z atramentu sojowego. Komputronik.plZłóż skargę | 457 zł |
JBL FLIP 6 WHT JBLFLIP6WHTKolor: Biały Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 178 x 68 x 72 mm Akcesoria w zestawie: Kabel USB typu C
Sk... więcejrócona instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna / arkusz danych bezpieczeństwa Inne: JBL PartyBoost
Aplikacja JBL Portable Waga (g): 550 g Czas pracy do: (h): 12 h Akumulator: Litowo-polimero Neonet.plZłóż skargę | 544 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 TurkusowyNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... więceji głośników składającemu się ze zoptymalizowane Electro.plZłóż skargę | 459 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 TurkusowyNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... więceji głośników składającemu się ze zoptymalizowane Avans.plZłóż skargę | 459 zł |
JBL Flip 6 30W BiałyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 469 zł |
Głośnik mobilny JBL Flip 6 Turkusowy FLIP6TEALNowy głośnik JBL Flip 6 zapewnia potężny dźwięk JBL Original Pro o wyjątkowej czystości dzięki dwudrożnemu systemow... więceji głośników składającemu się ze zoptymalizowane Mediaexpert.plZłóż skargę | 479 zł |
Jbl Flip 6 Bluetooth Speaker 30w Czarny JBLFLIP6BLKDane techniczne:- Typ głośnika: 2-drożnyŚrednic XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 569 zł |
Głośnik JBL Flip 6 niebieski (JBLFLIP6BLU) | 457 zł |
Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 6, niebieskiEfektowny dźwięk na każdą przygodę Twoja przygoda. Twoja ścieżka dźwiękowa. Efektowny głośnik JBL Flip 6 zapewnia p... więcejotężny dźwięk JBL Original Pro Sound o wyj... EmpikZłóż skargę | 460 zł |
JBL Flip 6 30W CzerwonyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 449 zł |
JBL Flip 6 głośnik bezprzewodowy Bluetooth (szary) | 639 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Flip 6 niebieski | 458 zł |
Głośnik JBL FLIP 6 TurkusGłośnik JBL FLIP 6 Turkus Głośniejszy, potężniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika... więcejJBL Flip 6, zaprojektowanym tak, aby zapewnić głośny, krystalicznie czysty i potężny dźwięk. Głośnik JBL FLIP 6 niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia wyjątkowe niskie częstotliwości i średnie tony, a osobny głośnik wysokotonowy zapewnia wyraziste i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. Flip 6 posiada również zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głębokie basy, precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu firmy Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. Ten wygodny do przenoszenia głośnik JBL Flip 6 o dużej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny, dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą pogodę. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67. 12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Dzięki akumulatorowi możesz imprezować do zachodu, a nawet wschodu słońca, gdziekolwiek muzyka Cię poniesie. Głośnik posiada funkcji PartyBoost, aby połączyć kilka zgodnych głośników. Efektowny design Efektowny dźwięk i design. Ten wygodny do pszenoszenia głośnik JBL FLIP 6 o dłużej mocy posiada stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu. Ustaw go pionowo lub poziomo i wybierz jeden z wielu żywych kolorów. Model Flip 6 jest dostępny w wielu modnych kolorach. Vobis.plZłóż skargę | 459 zł |
JBL Flip 6 czarny 30 W JBLFLIP6BLKpower_source_ty Amazon.plZłóż skargę | 680 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!