Ціни на вентилятор Eldom WG50
Фото 9 | від 99 до 160 zł Тип: підлоговий на ніжці; Механізм: осьовий; Споживана потужність (Вт): 45; Кількість швидкостей: 3; поворотна система; регулювання висоти; регулювання нахилу; Діаметр (см): 40; Основа: хрестовина; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator stojący Top Design 3 stopnie obracania Eldom WG50 | 100 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - czarny | 129 zł |
Wentylator Eldom Wentylator stojący czarny 45W (WG50C) | 141 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 czarny | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 109 zł |
Eldom WG50 wentylator stojący 3-stopniowy obrotowy Wentylator ELDOM WG50B | 160 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - Biały | 129 zł |
Wentylator Eldom WG50B | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 biały | 99 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!