Вентилятор Eldom WG50
Фото 9 |
Eldom WG50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom WG50
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator stojący Top Design 3 stopnie obracania Eldom WG50 | 100 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - czarny | 129 zł |
Wentylator Eldom Wentylator stojący czarny 45W (WG50C) | 141 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 czarny | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 99 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →