Wentylator Eldom WG50
Zdjęcia 9 |
Eldom WG50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom WG50
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator stojący Top Design 3 stopnie obracania Eldom WG50 | 100 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - czarny | 129 zł |
Wentylator Eldom Wentylator stojący czarny 45W (WG50C) | 141 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 czarny | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 99 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →