Ceny na wentylator Eldom WG50
Zdjęcia 9 | od 99 do 160 zł Rodzaj: stojący; Mechanizm: osiowy; Pobór mocy (W): 45; Liczba prędkości nawiewu: 3; oscylacja; regulacja wysokości; regulacja kąta nachylenia; Średnica (cm): 40; Podstawa: krzyżak; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator stojący Top Design 3 stopnie obracania Eldom WG50 | 100 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - czarny | 129 zł |
Wentylator Eldom Wentylator stojący czarny 45W (WG50C) | 141 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 czarny | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM WG50 biały | 109 zł |
Eldom WG50 wentylator stojący 3-stopniowy obrotowy Wentylator ELDOM WG50B | 160 zł |
Wentylator podłogowy regulacja czasy 45W - Biały | 129 zł |
Wentylator Eldom WG50B | 99 zł |
Wentylator stojący ELDOM Wind WG50 biały | 99 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!