Ціни на фотоапарат EasyPix AquaPix W3048
Відео 1Фото 7 | від 441 до 549 zł Розмір матриці: 1/2.3"; Ефективне число МП: 13; Стабілізація зображення: електронне; Видошукач: немає; Дисплей ("): 3; Фронтальний дисплей; Типи карт пам'яті: SD, SDHC; Джерело живлення: акумулятор; Матеріал корпуса: алюміній/пластик; Захист: захист від пилу та води; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easypix W3048 Edge wodoszczelny aparat 48 MP podwójny wyświetlacz 10076Oszałamiająca jakość obrazu
Prosta i intuicyjna obsługa
Wysoka jakość wykonania Amazon.plПоскаржитись | 446 zł |
AQUAPIX Aparat AQUAPIX W3048 Lodowy niebieski Czarno-niebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz o... щеdporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach.Korzy MediaMarkt.plПоскаржитись | 467 zł |
Easypix Aquapix W3048 EdgeAparat cyfrowy, wyceluj i strzelaj, 13.0 MP / 48 MP (interpolowane), 4K / 10 fps, podwodna do 3 m, ?ó?ty Proshop.plПоскаржитись | 474 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Niebieski AF-ESPX-0004EASYPIX AquaPix W3048 NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA: Zdjęcia w rozdzielczości 48 MP (interpolacja z 13 MP) Nagrywa... щеnie filmów 4K Wbudowana stabilizacja obrazu 2x Ekran LCD (główny 3,0'', przedni 2.0'') Wbudowany Samowyzwalacz Wbudowana mocna lampa błyskowa LED Wodoszczelny do 3 metrów głębokości Wstrząsoodporna obudowa Jasny obiektyw F/2.2 f=2.0mm 16-krotny ZOOM Cyfrowy Zasilany przy pomocy akumulatora wymiennego - 1500 mAh dołączonego w zestawie Slot na karty MicroSD (do 128 GB) W zestawie pasek na rękę, kabel USB oraz futerał Funkcja rozpoznawania twarzy Zdjęcia seryjne Menu aparatu w języku polskim WODOODPORNY / WSTRZĄSOODPORNY Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Aparat stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Idealnie sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, pływania, nurkowania, czy wypraw kajakowych. Rozdzielczość wykonywanych zdjęć (11 rozmiarów do wyboru): 2MHD (1920x1080) 3M (2048×1536) 5M (2592x1922) 7MHD (3648x2048) 8M (3264x2448) 12M (4000x3000) 16M (4608x3456) - (uzyskana przez interpolację) 20M (5200x3900) - (uzyskana przez interpolację) 24M (5600x4200) - (uzyskana przez interpolację) 30M (6400x4800) - (uzyskana przez interpolację) 48M (8000 x 6000) - (uzyskana przez interpolację) Rozdzielczość kręconych filmów (4 rozmiary do wyboru): 4K (3840x2160) 10fps - (uzyskana przez interpolację) 2,7K (2688x1520) 25fps - (uzyskana przez interpolację) FULL HD (1920x1080) HD (1280x720) Komputronik.plПоскаржитись | 549 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 NiebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plПоскаржитись | 467 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 NiebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plПоскаржитись | 467 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Underwater Camera Niebieski 10075CECHY:Podwójny wyświetlaczWodo DiveINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 480 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Niebieski W3048-I ICE BLUEModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 467 zł |
Aparat cyfrowy EasyPix W3048 żółty | 441 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Action Camera Purpurowy 10074Kamera sportowa EASYPIX Aquapix W3048 Edge Action Camera Violet to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, które zos... щеtało zaprojektowane do robienia niesamowitych zdjęć i filmów w każdym środowisku. Dzięki eleganckiemu i stylowemu fioletowemu wykończeniu ta kamera sportowa jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.Wypo tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 477 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge VioletSelfies under water - with the Aquapix W3048 EDGE underwater camera with dual display W3048 EDGE is not merely wate... щеrproof, but also extremely dust and shockproof which makes it the ideal companion for diving, snorkelling, surfing and in the swimming pool. And all that without an extra casing, the W3048 still keeps absolutely tight up to three metres under water. With this underwater camera you will attract attention: Smart design, a 7.6cm (3.0) large main screen and a second 5cm (2.0) display on the front. Thanks to this dual display function you can create wonderful Selfies at any time keeping an eye on the big picture and selecting the perfect photo detail. Thanks to the high grade 13MP sensor, 4 x digital zoom function and the clear image resolution of up to 20MP, the camera captures your underwater holiday snapshots in crisp, sharp quality. It can also create videos in a resolution of up to 4K. So there is no better way to start your holiday. Proshop.plПоскаржитись | 511 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Żółty AF-ESPX-0005EASYPIX AquaPix W3048 NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA: Zdjęcia w rozdzielczości 48 MP (interpolacja z 13 MP) Nagrywa... щеnie filmów 4K Wbudowana stabilizacja obrazu 2x Ekran LCD (główny 3,0'', przedni 2.0'') Wbudowany Samowyzwalacz Wbudowana mocna lampa błyskowa LED Wodoszczelny do 3 metrów głębokości Wstrząsoodporna obudowa Jasny obiektyw F/2.2 f=2.0mm 16-krotny ZOOM Cyfrowy Zasilany przy pomocy akumulatora wymiennego - 1500 mAh dołączonego w zestawie Slot na karty MicroSD (do 128 GB) W zestawie pasek na rękę, kabel USB oraz futerał Funkcja rozpoznawania twarzy Zdjęcia seryjne Menu aparatu w języku polskim WODOODPORNY / WSTRZĄSOODPORNY Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Aparat stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Idealnie sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, pływania, nurkowania, czy wypraw kajakowych. Rozdzielczość wykonywanych zdjęć (11 rozmiarów do wyboru): 2MHD (1920x1080) 3M (2048×1536) 5M (2592x1922) 7MHD (3648x2048) 8M (3264x2448) 12M (4000x3000) 16M (4608x3456) - (uzyskana przez interpolację) 20M (5200x3900) - (uzyskana przez interpolację) 24M (5600x4200) - (uzyskana przez interpolację) 30M (6400x4800) - (uzyskana przez interpolację) 48M (8000 x 6000) - (uzyskana przez interpolację) Rozdzielczość kręconych filmów (4 rozmiary do wyboru): 4K (3840x2160) 10fps - (uzyskana przez interpolację) 2,7K (2688x1520) 25fps - (uzyskana przez interpolację) FULL HD (1920x1080) HD (1280x720) Komputronik.plПоскаржитись | 549 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 ŻółtyModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plПоскаржитись | 549 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge FioletowySelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... щеorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plПоскаржитись | 514 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 ŻółtyModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plПоскаржитись | 549 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge FioletowySelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... щеorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plПоскаржитись | 514 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Underwater Camera Żółty 10076CECHY:Podwójny wyświetlaczWodo DiveINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 479 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Żółty W3048-I YELLOWModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... щеporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 470 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge Fioletowy AQUAPIX W3048-V EDGE VIOLETSelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... щеorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 500 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!