Ceny na EasyPix AquaPix W3048
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 441 do 549 zł Wielkość matrycy: 1/2.3"; Efektywna liczba Mpx: 13; Stabilizacja obrazu: elektroniczna; Wizjer: brak; Wyświetlacz ("): 3; Przedni ekran; Rodzaje kart pamięci: SD, SDHC; Zasilanie: akumulator; Materiał korpusu: aluminium/tworzywo sztuczne; Bezpieczeństwo: ochrona przed kurzem i wilgocią dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easypix W3048 Edge wodoszczelny aparat 48 MP podwójny wyświetlacz 10076 | 441 zł |
AQUAPIX Aparat AQUAPIX W3048 Lodowy niebieski Czarno-niebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz o... więcejdporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 467 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Niebieski AF-ESPX-0004EASYPIX AquaPix W3048 NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA: Zdjęcia w rozdzielczości 48 MP (interpolacja z 13 MP) Nagrywa... więcejnie filmów 4K Wbudowana stabilizacja obrazu 2x Ekran LCD (główny 3,0'', przedni 2.0'') Wbudowany Samowyzwalacz Wbudowana mocna lampa błyskowa LED Wodoszczelny do 3 metrów głębokości Wstrząsoodporna obudowa Jasny obiektyw F/2.2 f=2.0mm 16-krotny ZOOM Cyfrowy Zasilany przy pomocy akumulatora wymiennego - 1500 mAh dołączonego w zestawie Slot na karty MicroSD (do 128 GB) W zestawie pasek na rękę, kabel USB oraz futerał Funkcja rozpoznawania twarzy Zdjęcia seryjne Menu aparatu w języku polskim WODOODPORNY / WSTRZĄSOODPORNY Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Aparat stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Idealnie sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, pływania, nurkowania, czy wypraw kajakowych. Rozdzielczość wykonywanych zdjęć (11 rozmiarów do wyboru): 2MHD (1920x1080) 3M (2048×1536) 5M (2592x1922) 7MHD (3648x2048) 8M (3264x2448) 12M (4000x3000) 16M (4608x3456) - (uzyskana przez interpolację) 20M (5200x3900) - (uzyskana przez interpolację) 24M (5600x4200) - (uzyskana przez interpolację) 30M (6400x4800) - (uzyskana przez interpolację) 48M (8000 x 6000) - (uzyskana przez interpolację) Rozdzielczość kręconych filmów (4 rozmiary do wyboru): 4K (3840x2160) 10fps - (uzyskana przez interpolację) 2,7K (2688x1520) 25fps - (uzyskana przez interpolację) FULL HD (1920x1080) HD (1280x720) Komputronik.plZłóż skargę | 549 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 NiebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plZłóż skargę | 467 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 NiebieskiModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plZłóż skargę | 467 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Underwater Camera Niebieski 10075CECHY:Podwójny wyświetlaczWodo DiveINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 481 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Niebieski W3048-I ICE BLUEModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 467 zł |
Aparat cyfrowy EasyPix W3048 żółty | 441 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Action Camera Purpurowy 10074Kamera sportowa EASYPIX Aquapix W3048 Edge Action Camera Violet to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, które zos... więcejtało zaprojektowane do robienia niesamowitych zdjęć i filmów w każdym środowisku. Dzięki eleganckiemu i stylowemu fioletowemu wykończeniu ta kamera sportowa jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.Wypo tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 477 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Żółty AF-ESPX-0005EASYPIX AquaPix W3048 NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA: Zdjęcia w rozdzielczości 48 MP (interpolacja z 13 MP) Nagrywa... więcejnie filmów 4K Wbudowana stabilizacja obrazu 2x Ekran LCD (główny 3,0'', przedni 2.0'') Wbudowany Samowyzwalacz Wbudowana mocna lampa błyskowa LED Wodoszczelny do 3 metrów głębokości Wstrząsoodporna obudowa Jasny obiektyw F/2.2 f=2.0mm 16-krotny ZOOM Cyfrowy Zasilany przy pomocy akumulatora wymiennego - 1500 mAh dołączonego w zestawie Slot na karty MicroSD (do 128 GB) W zestawie pasek na rękę, kabel USB oraz futerał Funkcja rozpoznawania twarzy Zdjęcia seryjne Menu aparatu w języku polskim WODOODPORNY / WSTRZĄSOODPORNY Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości ) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Aparat stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Idealnie sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, pływania, nurkowania, czy wypraw kajakowych. Rozdzielczość wykonywanych zdjęć (11 rozmiarów do wyboru): 2MHD (1920x1080) 3M (2048×1536) 5M (2592x1922) 7MHD (3648x2048) 8M (3264x2448) 12M (4000x3000) 16M (4608x3456) - (uzyskana przez interpolację) 20M (5200x3900) - (uzyskana przez interpolację) 24M (5600x4200) - (uzyskana przez interpolację) 30M (6400x4800) - (uzyskana przez interpolację) 48M (8000 x 6000) - (uzyskana przez interpolację) Rozdzielczość kręconych filmów (4 rozmiary do wyboru): 4K (3840x2160) 10fps - (uzyskana przez interpolację) 2,7K (2688x1520) 25fps - (uzyskana przez interpolację) FULL HD (1920x1080) HD (1280x720) Komputronik.plZłóż skargę | 549 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 ŻółtyModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plZłóż skargę | 549 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge FioletowySelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... więcejorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K. Electro.plZłóż skargę | 514 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 ŻółtyModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plZłóż skargę | 549 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge FioletowySelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... więcejorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Avans.plZłóż skargę | 514 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Underwater Camera Żółty 10076CECHY:Podwójny wyświetlaczWodo DiveINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 480 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Żółty W3048-I YELLOWModel W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz od... więcejporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 470 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3048 Edge Fioletowy AQUAPIX W3048-V EDGE VIOLETSelfie pod wodą — aparatem podwodnym Aquapix W3048 EDGE z podwójnym wyświetlaczem W3048 EDGE jest nie tylko wodoodp... więcejorny, ale także wyjątkowo odporny na kurz i wstrząsy. Jest idealnym towarzyszem do nurkowania, snorkelingu, surfingu i na basenie. A wszystko to bez dodatkowej obudowy, ponieważ W3048 pozostaje całkowicie wodoszczelny na głębokości trzech metrów dzięki chronionej wbudowanej technologii.; Model W3048 Edge przygotowano z myślą o osobach aktywnych. Aparat jest wodoodporny (do 3 metrów głębokości) oraz odporny na kurz i zabrudzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Stanowi doskonałe rozwiązanie na każdy wyjazd wakacyjny nad morze, w góry, nad jezioro. Easypix W3048 to zaawansowany aparat cyfrowy, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości do 48 MP oraz nagrywający filmy do 4K.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 500 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!