Навушники
Bose QuietComfort Ultra
Фото 22 | від 1 723 до 2 639 zł Конструкція: накладні, закриті; повнорозмірні Over-Ear; можливість складання; поворотні чаші; Тип підключення: комбіновані; micro-Jack (2.5 мм); Версія Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Підведення кабелю: односторонній; Радіус дії (м): 10; Знімний кабель; Регулювання гучності; Шумозаглушення: ANC в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose Quietcomfort Ultra 880066-0100 Słuchawki Wokółuszne CzarnyBRZMIENIE NA WYŻSZYM POZIOMIE: Słuchawki nauszne Bose QuietComfort Ultra Headphones z dźwiękiem przestrzennym nadaj... щеą muzyce brzmienie na niespotykanym dotąd poziomie, a technologia CustomTune umożliwia dostosowanie brzmienia do potrzeb
ŚWIATOWEJ KLASY SYSTEM REDUKCJI SZUMÓW: Te słuchawki nauszne z redukcją szumów są wyposażone w tryby Quiet, Aware i Immersion, które łączą w sobie pełną redukcję szumów i dźwięk Bose Immersive Audio
KRYSTALICZNIE CZYSTY DŹWIĘK PODCZAS POŁĄCZEŃ: Mikrofon uwydatnia Twój głos, a słuchawki nauszne z redukcją szumów i mikrofonem filtrują dźwięki z otoczenia, dzięki czemu ten model zapewnia najwyraźniejsze połączenia ze wszystkich słuchawek Bose
UDOSKONALONA KONSTRUKCJA, LUKSUSOWY POZIOM KOMFORTU: Miękkie nauszniki w tych słuchawkach z redukcją szumów przylegają do uszu, pałąk równomiernie rozkłada nacisk, a elementy wykonane z najwyższej klasy materiałów przyciągają uwagę swoim wyglądem
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE Z BLUETOOTH: Technologia Bluetooth 5.3 zapewnia połączenie w promieniu ok. 9 m od urządzenia, a SimpleSync umożliwia sparowanie z inteligentną listwą głośnikową Bose i oglądanie telewizji na każdym poziomie głośności
PONAD 24 GODZINY PRACY BATERII: Słuchaj muzyki dłużej – do 24 godzin na jednym naładowaniu (do 18 godzin w trybie Immersive Audio). Zaledwie 15 minut ładowania pozwala na użytkowanie słuchawek przez 2,5 godziny (do 2 godzin w trybie Immersive Audio)
PODŁĄCZ I KONTROLUJ: Czujniki dotykowe na nausznikach umożliwiają zmianę poziomu głośności, pomijanie utworów, odbieranie połączeń i przełączanie trybów pracy słuchawek. możesz też łatwo włączyć/wyłączy Amazon.plПоскаржитись | 1 969 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Ultra Headphones CzarnySłuchawki bezprzewodowe nauszne QuietComfort Ultra Headphones sprawią, że odkryjesz na nowo wszystkie emocje, które... щеpotrafi wzbudzać w Tobie muzyka. Po pierwsze, światowej klasy technologia redukcji szumów zapewnia jeszcze lepsze wyciszenie niż poprzednie wersje. Po drugie, przełomowy system dźwięku przestrzennego nadaje muzyce wciągające brzmienie na niespotykanym dotąd poziomie. System Bose Immersive Audio uwalnia dźwięk i przenosi go na zewnątrz, zapewniając maksymalnie realistyczne brzmienie – niezależnie od gatunku czy źródła. Technologia CustomTune idzie o krok dalej: analizuje Twoje uszy i dostosowuje odtwarzanie dźwięku do ich kształtu, dzięki czemu wszystko brzmi dokładnie tak, jak powinno. Słuchaj do woli dzięki baterii o czasie pracy do 24 godzin (do 18 godzin w trybie Immersive Audio) i wyjątkowej wygodzie zapewnianej przez materiały najwyższej jakości. Nauszniki przylegają miękko do uszu, a pałąk równomiernie rozkłada nacisk. Smukłe, metalowe ramiona przyciągają uwagę wyrafinowanym wyglądem. Łącz się ze swoimi urządzeniami dziękizaawansow MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 219 zł |
Bose QuietComfort Ultra - BlackS?uchawki z mikrofonem, pe?na wielko??, Bluetooth, bezprzewodowa, przewodowa, redukcja ha?asu, z??cze 3,5 mm, czarny Proshop.plПоскаржитись | 1 892 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra CzarnyOpadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra. Electro.plПоскаржитись | 1 923 zł |
Nauszne Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Czarne SL-BT-BSE-0004Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Czarne - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔... ще️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra CzarnyOpadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra.... Avans.plПоскаржитись | 1 923 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra Czarny 880066-0100Opadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 259 zł |
Słuchawki Bose QuietComfort Ultra białe (880066-0200) | 1 725 zł |
Bose QuietComfort Ultra Nauszne Bluetooth 5.3 PiaskowyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 399 zł |
Słuchawki Bose QuietComfort Ultra Black - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 199 zł |
Słuchawki Bose QuietComfort Ultra Black | 2 639 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Ultra Headphones Biały (WhiSłuchawki bezprzewodowe nauszne QuietComfort Ultra Headphones sprawią, że odkryjesz na nowo wszystkie emocje, które... щеpotrafi wzbudzać w Tobie muzyka. Po pierwsze, światowej klasy technologia redukcji szumów zapewnia jeszcze lepsze wyciszenie niż poprzednie wersje. Po drugie, przełomowy system dźwięku przestrzennego nadaje muzyce wciągające brzmienie na niespotykanym dotąd poziomie. System Bose Immersive Audio uwalnia dźwięk i przenosi go na zewnątrz, zapewniając maksymalnie realistyczne brzmienie – niezależnie od gatunku czy źródła. Technologia CustomTune idzie o krok dalej: analizuje Twoje uszy i dostosowuje odtwarzanie dźwięku do ich kształtu, dzięki czemu wszystko brzmi dokładnie tak, jak powinno. Słuchaj do woli dzięki baterii o czasie pracy do 24 godzin (do 18 godzin w trybie Immersive Audio) i wyjątkowej wygodzie zapewnianej przez materiały najwyższej jakości. Nauszniki przylegają miękko do uszu, a pałąk równomiernie rozkłada nacisk. Smukłe, metalowe ramiona przyciągają uwagę wyrafinowanym wyglądem. Łącz się ze swoimi urządzeniami dziękizaawansow MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 959 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Ultra Headphones PiaskowySłuchawki bezprzewodowe nauszne QuietComfort Ultra Headphones sprawią, że odkryjesz na nowo wszystkie emocje, które... щеpotrafi wzbudzać w Tobie muzyka. Korzyści: - Technologia redukcji szumów zapewnia jeszcze lepsze wyciszenie niż poprzednie wersje. - Przełomowy system dźwięku przestrzennego nadaje muzyce wciągające brzmienie na niespotykanym dotąd poziomie. - System Bose Immersive Audio uwalnia dźwięk i przenosi go na zewnątrz, zapewniając maksymalnie realistyczne brzmienie – niezależnie od gatunku czy źródła. - Technologia CustomTune idzie o krok dalej: analizuje Twoje uszy i dostosowuje odtwarzanie dźwięku do ich kształtu, dzięki czemu wszystko brzmi dokładnie tak, jak powinno. - Słuchaj do woli dzięki baterii o czasie pracy do 24 godzin (do 18 godzin w trybie Immersive Audio) i wyjątkowej wygodzie zapewnianej przez materiały najwyższej jakości. MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Bose QuietComfort Ultra - WhiteS?uchawki z mikrofonem, pe?na wielko??, Bluetooth, bezprzewodowa, przewodowa, redukcja ha?asu, z??cze 3,5 mm, white smoke Proshop.plПоскаржитись | 1 723 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra BiałyOpadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra. Electro.plПоскаржитись | 2 300 zł |
Nauszne Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Białe SL-BT-BSE-0010Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Białe - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️... щеdarmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 1 978 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra BiałyOpadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra.... Avans.plПоскаржитись | 2 300 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra Biały 880066-0200Opadający szum codzienności ustępuje miejsca głębokiemu zanurzeniu w świat dźwięku, które oferują słuchawki nauszne... щеBose QuietComfort Ultra.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 300 zł |
Bose QuietComfort Ultra Nauszne Bluetooth 5.3 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 978 zł |
Bose QuietComfort Ultra Nauszne Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 399 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!