Ціни на Bang&Olufsen Beosound Explore
Відео 15Фото 30 | від 645 до 1 159 zł Захищена мобільна бездротова акустична система від відомого європейського виробника Hi-Fi-акустики. Відрізняється бездоганною якістю звучання і використанням матеріалів преміального рівня. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на вимогливих користувачів, які ведуть активний спосіб життя. Корпус пристрою виконаний зі зміцненого сплаву алюмінію, а ремінець і комплектний карабін спрощують транспортування / кріплення. Міцне прогумоване підставу і алюмінієвий корпус портативної колонки Bang&Olufsen Beosound Explore дозволяють безпечно розміщувати її на будь – яких поверхнях-від брудних кемпінгів до піщаних пляжів, а ретельно продумана внутрішня конструкція захищає від наслідки падінь. Скромна маса (631 г) і порівняно невеликі габарити дозволяють не замислю...ючись брати на прогулянку, зустріч з друзями або на пікнік. Завдяки захисту від попадання пилу і води класу IP67 цей пристрій не боїться підвищеної вологості/дощу і витримує повне занурення у воду (30 хв на глибині до 1 м). За звучання за фірмовою технологією True360 два потужних 1,8-дюймових акустичних випромінювача, які за заявою виробника повноцінно відтворюють частотний діапазон від 56 до 22700 Гц. акумулятор заряджається через порт USB Type-C за 2 год і забезпечує до 27 год автономної роботи. Може підключатися відразу до двох пристроїв за технологією Multipoint. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bang & Olufsen Beosound Explore 1626012 Głośnik Bluetooth Granatowy 1 Sztu | 889 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Zielony | 749 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND EXPLORE | 645 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound Explore Grey Mist GL-M-BAN-035 | 949 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Niebieski | 889 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Czarny BEOSOUNDEXPLORE BLA | 899 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound Explore Grey Mist (26509667) | 944 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound Explore Black | 899 zł |
Głośnik przenośny BEOSOUND EXPLORE, Kolor: Black Anthracite | 899 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND EXPLORE (czarny) | 749 zł |
Głośnik BT Bang&Olufsen Beosound Explore Black Anthracite | 722 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore przenośny głośnik Bluetooth (czarny) | 1 159 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Black Anthracite - darmowy odbiór w 22 mia | 889 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore 1626000 Głośnik Przenośny Bluetooth Czarny | 645 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Czarny | 759 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Szary | 759 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound Explore Black Anthracite GL-M-B | 899 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!