Ceny na Bang&Olufsen Beosound Explore
Wideo 15Zdjęcia 30 | od 645 do 1 159 zł Chroniony mobilny zestaw głośników bezprzewodowych renomowanego europejskiego producenta akustyki Hi-Fi. Różni się nienaganną jakością dźwięku i wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej półki cenowej 2021, skierowany do wymagających użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Korpus urządzenia wykonany jest z utwardzanego stopu aluminium, a pasek i kompletny karabińczyk ułatwiają transport/zapinanie. Przenośny głośnik Bang & Olufsen Beosound Explore ma trwałą gumową podstawę i aluminiową obudowę, dzięki czemu można go bezpiecznie ustawić na wszystkim, od błotnistych kempingów po piaszczyste plaże, a jego starannie dopracowana konstrukcja wnętrza chroni przed skutkami upadków. Niewielka waga (631 g) i stosunkowo niewielkie wymiary pozwalają be...z wahania zabrać go na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy na piknik. Dzięki ochronie IP67 przed wnikaniem kurzu i wody, urządzenie to nie boi się wysokiej wilgotności / deszczu i może wytrzymać pełne zanurzenie w wodzie (30 minut na głębokości 1 m). Do brzmienia przy użyciu zastrzeżonej technologii True360 służą dwa potężne radiatory akustyczne 1,8 cala, które według producenta w pełni odtwarzają zakres częstotliwości od 56 do 22700 Hz. bateria jest ładowana przez port USB typu C w 2 godziny i zapewnia do 27 godzin pracy na baterii. Może łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie za pomocą technologii Multipoint. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bang & Olufsen Beosound Explore 1626012 Głośnik Bluetooth Granatowy 1 Sztu | 899 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Szary | 899 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Zielony | 899 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND EXPLORE | 645 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Niebieski | 889 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound Explore Grey Mist GL-M-BAN-035 | 949 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Niebieski | 889 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Czarny BEOSOUNDEXPLORE BLA | 899 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound Explore Grey Mist (26509667) | 944 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound Explore Black | 899 zł |
Głośnik przenośny BEOSOUND EXPLORE, Kolor: Black Anthracite | 899 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND EXPLORE (czarny) | 749 zł |
Głośnik BT Bang&Olufsen Beosound Explore Black Anthracite | 722 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore przenośny głośnik Bluetooth (czarny) | 1 159 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Black Anthracite - darmowy odbiór w 22 mia | 889 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore 1626000 Głośnik Przenośny Bluetooth Czarny | 656 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Zielony | 899 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Czarny | 889 zł |
Bang & Olufsen Beosound Explore Szary | 899 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound Explore Brązowy | 889 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!