Ціни на Asus ZenWiFi XT9 (2-pack)
Відео 1Фото 7 | від 1 676 до 2 329 zł Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 2 пристрої; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Wi-Fi; Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 7206; Смуга пропускання (МГц): 160 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
1 пристрій2 пристрої | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak czarny KMASURXWX000041ASUS ZenWiFi XT9
Zasięg dla całego domu W każdym miejscu. Stałe bezpieczeństwo.
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... щеla całego domu
System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe technologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT.
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 2 124 zł |
ASUS ZenWiFi AX (XT9) (2-pack)-czarny NET-WLRD-ASU-156ASUS ZenWiFi XT9 - Zasięg dla całego domu W każdym miejscu. Stałe bezpieczeństwo. Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi dla c... щеałego domu System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe technologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Większy zasięg Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%*. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Łatwa konfiguracja i zarządzanie siecią Aplikacja mobilna ASUS Router z intuicyjnym interfejsem użytkownika pozwala Ci łatwo zarządzać swoim systemem Wi-Fi typu mesh za pomocą smartfona. Pomoc bez użycia rąk ASUS ZenWiFi XT9 obsługuje Ok Google i Alexa Skills, umożliwiając sterowanie routerem bez użycia rąk. Ultraszybkie połączenie przewodowe, elastyczna instalacja Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Kompletny pakiet zabezpieczeń sieci domowej Bezpieczeństwo sieci domowej jest aktualnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ wiele gospodarstw domowych wykorzystuje teraz wiele połączonych z siecią urządzeń, a jednocześnie brakuje im odpowiednich środków bezpieczeństwa chroniących sieć i użytkowników. ASUS ZenWiFi pomaga zachować bezpieczeństwo w Internecie dzięki opracowanemu przez nas pakietowi zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro i funkcji bezpieczeństwa VPN Instant Guard. Komputronik.plПоскаржитись | 1 679 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Electro.plПоскаржитись | 1 679 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN.... Avans.plПоскаржитись | 1 679 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak czarny 101137ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... щеla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 124 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.) 90IG0740-MO3B30System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 679 zł |
Router Asus ZenWiFi XT9 Biały 2-pack | 1 676 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 2szt. CzarnyAnteny:antena wewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 1 999 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 2szt. CzarnyAnteny:antena wewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 039 zł |
Asus ZenWiFi XT9 AX7800 Tri Band Mesh Router Wifi 6 802.11ax (2pk white) . | 2 047 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XT9 (2-pack) (90IG0740-MO3B40) Biały | 2 320 zł |
System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak biały | 1 799 zł |
Asus Zenwifi Ax Xt9 Wifi Repeater 2 Units Czarny 90IG0740-MO3B30ASUS ZenWiFi AX (XT9) AX7800 2er Set Czarny.Kolor obudowy:Czarny, Typ anteny:Wewnętrz tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 305 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak biały KMASURXWX000042ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... щеla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 2 124 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz. Electro.plПоскаржитись | 1 769 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz... Avans.plПоскаржитись | 1 769 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.) 90IG0740-MO3B40System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... щеechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 769 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak biały 101138ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... щеla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 124 zł |
Router Asus ZenWiFi XT9 Czarny 2-pack | 1 677 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 2szt. BiałyAnteny:antena wewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 1 999 zł |
ще 12 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!