Ceny na Asus ZenWiFi XT9 (2-pack)
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 1 676 do 2 329 zł Rodzaj: system MESH; Zawartość zestawu: 2 urządzenia; Port WAN: Ethernet (RJ45); Wi-Fi; Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 GHz; 5 GHz; Maks. prędkość przy 2.4 GHz (MB/s): 574; Maks. prędkość przy 5 GHz (Mb/s): 7206; Szerokość kanału (MHz): 160 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
1 urządzenie2 urządzenia | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ZenWiFi AX XT9 Black (2-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6System Wi-Fi (2 routery), up to 5,700 sq.ft, siatka, GigE, 2.5 GigE, Wi-Fi 6, Trójzakresowy Proshop.plZłóż skargę | 1 996 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak czarny KMASURXWX000041ASUS ZenWiFi XT9
Zasięg dla całego domu W każdym miejscu. Stałe bezpieczeństwo.
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... więcejla całego domu
System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe technologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT.
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 124 zł |
ASUS ZenWiFi AX (XT9) (2-pack)-czarny NET-WLRD-ASU-156ASUS ZenWiFi XT9 - Zasięg dla całego domu W każdym miejscu. Stałe bezpieczeństwo. Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi dla c... więcejałego domu System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe technologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Większy zasięg Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%*. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Łatwa konfiguracja i zarządzanie siecią Aplikacja mobilna ASUS Router z intuicyjnym interfejsem użytkownika pozwala Ci łatwo zarządzać swoim systemem Wi-Fi typu mesh za pomocą smartfona. Pomoc bez użycia rąk ASUS ZenWiFi XT9 obsługuje Ok Google i Alexa Skills, umożliwiając sterowanie routerem bez użycia rąk. Ultraszybkie połączenie przewodowe, elastyczna instalacja Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Kompletny pakiet zabezpieczeń sieci domowej Bezpieczeństwo sieci domowej jest aktualnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ wiele gospodarstw domowych wykorzystuje teraz wiele połączonych z siecią urządzeń, a jednocześnie brakuje im odpowiednich środków bezpieczeństwa chroniących sieć i użytkowników. ASUS ZenWiFi pomaga zachować bezpieczeństwo w Internecie dzięki opracowanemu przez nas pakietowi zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro i funkcji bezpieczeństwa VPN Instant Guard. Komputronik.plZłóż skargę | 1 679 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Electro.plZłóż skargę | 1 679 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN.... Avans.plZłóż skargę | 1 679 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak czarny 101137ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... więcejla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 124 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.) 90IG0740-MO3B30System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 679 zł |
Router Asus ZenWiFi XT9 Biały 2-pack | 1 676 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 2szt. CzarnyAnteny:antena wewnętrzna;Częs OleOle.plZłóż skargę | 1 999 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 2szt. CzarnyAnteny:antena wewnętrzna;Częs RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 039 zł |
Asus AX7800 Tri Band Mesh Router Wifi 6 ZenWiFi XT9 (2-Pack) 802.11ax, 780 | 2 086 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XT9 (2-pack) (90IG0740-MO3B30) Czarn | 1 687 zł |
System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak czarny | 1 755 zł |
Asus Zenwifi Ax Xt9 Wifi Repeater 2 Units Czarny 90IG0740-MO3B30ASUS ZenWiFi AX (XT9) AX7800 2er Set Czarny.Kolor obudowy:Czarny, Typ anteny:Wewnętrz tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 305 zł |
ASUS ZenWiFi XT9 Whole Home Mesh Wi-Fi System in White 2-PackSystem siatek ASUS ZenWiFi XT9 sk?ada si? z pary routerów siatek ASUS AX7800 tri-band WiFi 6, wyposa?onych w unikal... więcejne technologie zapewniaj?ce super szybkie, niezawodne i bezpieczne po??czenia WiFi do strumieniowania wideo, gier i wszystkich innych pod??czonych urz?dze? IoT. Proshop.plZłóż skargę | 1 932 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak biały KMASURXWX000042ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... więcejla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 124 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz. Electro.plZłóż skargę | 1 769 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.)System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz... Avans.plZłóż skargę | 1 769 zł |
Router ASUS ZenWiFi XT9 (2 szt.) 90IG0740-MO3B40System ASUS ZenWiFi XT9 mesh składa się z pary trzypasmowych routerów WiFi 6 ASUS AX7800 wyposażonych w wyjątkowe t... więcejechnologie, które zapewniają Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi podczas strumieniowego przesyłania filmów, rozgrywki i korzystania z wszelkich innych inteligentnych gadżetów IoT. Dzięki portowi WAN 2,5 Gb/s router ASUS ZenWiFi XT9 umożliwia optymalne wykorzystywanie szybkości 2,5 Gb/s oferowanych przez dostawców usług internetowych dla kompatybilnych urządzeń przewodowych. Możesz również cieszyć się szybkościami łączności przewodowej do 2 Gb/s, korzystając z funkcji agregacji łączy LAN. Najnowsza technologia ASUS RangeBoost Plus wraz z flagowym chipsetem Broadcom Wi-Fi 6 znacznie poprawia zasięg sygnału Wi-Fi, a także zwiększa ogólny zasięg nawet o 38%. Dzięki temu cieszysz się rozległym zasięgiem w domach o powierzchni do 530 metrów kwadratowych. Oprócz najnowszego protokołu bezpieczeństwa WPA3, ASUS ZenWiFi XT9 oferuje również pakiet AiProtection Pro opracowany przez Trend Micro oraz zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu w jednym urządzeniu otrzymujesz wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 769 zł |
Asus System ZenWiFi XT9 WiFi 6 AX7800 2-pak biały 101138ASUS ZenWiFi XT9
Najlepsze rozwiązanie Wi-Fi d... więcejla całego domu
Większy zasięg
Najnowsza technologia ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 124 zł |
pokaż 8 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!