Ціни на Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " чорний (90LM08T0-B01370)
Відео 4Фото 6 | від 4 206 до 4 850 zł Тип: ігровий монітор; Діагональ ("): 24.1; Тип матриці: TN+film; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 1920x1080 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 0.2; Кут огляду верт.: 160; Кут огляду гор.: 170; Яскравість (кд/м²): 400; Статична контрастність: 1 000:1; Глибина кольору: 8 біт в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS PG248QP skaermMax vertical resolution : 1080.0 pixels
Aspect ratio : 16:9
Native resolution : 1920x1080
Max horizontal resolut... щеion : 1920.0 pixels
Display.size : 24.1 inches
Response time : 0.2 milliseconds
Real angle of view : 90.0 degrees
Item dimensions : 21.1 inches
Item weight : 16.53 pounds Amazon.plПоскаржитись | 4 206 zł |
24" ASUS ROG Swift Pro PG248QP - 1920x1080 (FHD) - 540Hz - Esports-TN - HD24,1 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 540Hz & Esports-TN-Pane Proshop.plПоскаржитись | 4 275 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ UPASU024XSPG8QPROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie pr... щеzetaktowania (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 540 zł |
ASUS ROG Swift Pro PG248QP MON-LCD-ASU-0660ROG Swift Pro PG248QP to najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany spe... щеcjalnie dla profesjonalnych graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy. Nowy standard w zakresie monitorów do profesjonalnej rozgrywki e-sportowej Najnowsza linia monitorów ROG PRO jest przeznaczona dla zawodników e-sportowych i użytkowników poszukujących wydajności na poziomie turniejowym. Seria PRO to preferowany wybór mistrzów, modele zapewniające funkcje zaprojektowane specjalnie dla graczy, superszybkie odświeżanie ekranu oraz niezrównaną responsywność. W grach e-sportowych liczy się każdy ułamek sekundy. PG248QP charakteryzuje się niesamowicie szybką częstotliwością odświeżania 540 Hz* (OC), która eliminuje efekt „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu). Zapewnia to wyświetlanie każdej klatki z najwyższą wyrazistością, a Ty uzyskujesz decydującą przewagę w grach o szybkiej akcji. NVIDIA G-SYNC Procesor NVIDIA® G-SYNC® zapewnia Ci wrażenia z rozgrywki, o jakich marzysz. Ciesz się niewiarygodnie płynną rozgrywką bez efektu „tearingu” (rozrywania klatki) dzięki częstotliwości odświeżania do 540 Hz (OC), a ponadto ultraniskim efektem „motion blur” (rozmyciem obrazu w ruchu). Możesz mierzyć responsywność systemu za pomocą NVIDIA Reflex W profesjonalnej rywalizacji gamingowej kluczowa jest responsywność. Zintegrowane rozwiązanie NVIDIA Reflex Analyzer określa opóźnienie systemowe na całej drodze sygnału i zapewnia precyzyjny pomiar wydajności komputera. Wkrocz na pole bitwy z pewnością siebie, wiedząc, że Twój system gamingowy zapewnia najwyższą wydajność. Duży zakres dynamiki (HDR) z DisplayHDR™ 400 Technologia HDR obsługuje duży zakres luminancji, zapewniając szerszą przestrzeń barw i wyższy kontrast w porównaniu do konwencjonalnyc Komputronik.plПоскаржитись | 4 249 zł |
ASUS 24.1'' ROG Swift Pro PG248QP CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 502 x 557 x 255 mm Waga [kg]: 3,6 kg Wysokość [mm]: 502 mm Szero... щеkość [mm]: 557 mm Głębokość [mm]: 255 mm Seria: ROG Swift Pro PG248QP Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 24,1" Rozmiar plamki [mm]: 0,277 x 0,277 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 0,2 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 160° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 170° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 540 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plПоскаржитись | 4 567 zł |
Monitor ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24.1" 1920x1080px 540Hz 0.2 ms [GTG]Najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalny... щеch graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy. Electro.plПоскаржитись | 4 249 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ 125239ROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie pr... щеzetaktowania (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 757 zł |
Monitor ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24.1" 1920x1080px 540Hz 0.2 ms [GTG]Najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalny... щеch graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy.... Avans.plПоскаржитись | 4 249 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ 125239ROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie pr... щеzetaktowania (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 540 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ 1908103ROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie prze... щеtaktowania (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około 50% większą responsywność w porównaniu do konwencjonalnyc OryginalneTusze.plПоскаржитись | 4 585 zł |
Monitor ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24.1" 1920x1080px 540Hz 0.2 ms [GTG] 90Najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalny... щеch graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 4 249 zł |
ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24" Full HD TN 540Hz 0,2msCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 4 249 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZale.pl Поскаржитись | 4 580 zł |
ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24" Full HD TN 540Hz 0,2msCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp RTV Euro AGDПоскаржитись | 4 249 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ | 4 378 zł |
Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ | 4 371 zł |
Asus Rog Swift Pro Pg248qp 24´´ 4k Tn Led 391hz Gaming Monitor CzarnyASUS ROG Swift PG248QP.Średnic tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 850 zł |
Monitor Asus 24,1" ROG Swift Pro PG248QP 2xHDMI DP 2xUSB | 4 541 zł |
Monitor ASUS 24,1" PG248QP ROG Swift | 4 756 zł |
Monitor ASUS ROG Swift Pro PG248QP 24,1" TN FHD HDR10 540Hz 0,2ms | 4 399 zł |
ще 2 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!