Ціни на Apple Studio Display 27 " сріблястий
Відео 22Фото 11 | від 7 449 до 12 185 zł Дебютант 2022 року в лінійці компанії Apple - це 27-дюймовий безрамковий монітор з роздільною здатністю 5K, тобто 5120×2880 пікселів. Модель представляє преміальний ціновий сегмент і орієнтована на шанувальників «яблучних» девайсів і тих, кому потрібен екран з максимальною деталізацією зображення (тут розмір пікселя становить всього 0.12 мм) та якісною передачею кольору (10-бітна глибина кольору і широке колірне охоплення). Це можуть бути дизайнери, відеомонтажери, власники макбуків тощо. Монітор Apple Studio Display базується на IPS-матриці з багатозонним підсвічуванням Mini LED. Остання сприяє покращенню контрастності картинки, а також гарантує високий запас пікової яскравості, аж до 600 кд/м². До переваг зображення також належать широкі кути огляду, технологія True Tone з датчиками осві...тленості, відсутність мерехтіння (Flicker-Free). Модель оснащена чіпом A13 Bionic, який у тандемі з веб-камерою на 12 МП забезпечує додаткові можливості фокусування під час відеоконференцій. Ще є система з шести динаміків для об'ємного звучання, три порти USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery і Thunderbolt, а ось HDMI тут відсутня. в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Studio Display szkło nanostrukturalne podstawka z regulacją pochylenOlśniewający 27-calowy wyświetlacz Retina 5K z jasnością 600 nitów, możliwością odwzorowania miliarda kolorów i sze... щеroką paletą P3
Kamera 12 MP z obiektywem ultraszerokokąt Amazon.plПоскаржитись | 8 890 zł |
27" Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand - MonitoMonitor LCD, 27, 5120 x 2880 5K, 600 cd/m², Thunderbolt 3, g?o?nik z subwooferem, z podstaw? z regulacj? nachylenia Proshop.plПоскаржитись | 7 688 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand UPAPP27L23MKZobacz, co możesz zdziałać.
Monitor Studio Display to wielkie, przepiękne okno, szeroko otwarte na nowe światy.... щеOczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi technologiami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali.
Ultraszerokoką Zadowolenie.plПоскаржитись | 7 987 zł |
APPLE 27"'' Studio Display MK0U3MP/A SrebrnyDominujący kolor: Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 478 x 623 x 168 mm Waga [kg]: 6,3 kg Wysokość [mm]: 478 mm Szer... щеokość [mm]: 623 mm Głębokość [mm]: 168 mm Seria: Studio Display Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość ekranu: 5120 x 2880 px (5K) Jasność [cd/m2]: 600 cd/m2 Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: Retina Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa USB: 3 x USB (Type C) Inne: 1 x Thunderbolt 3 Złącza: ["USB"] Tuner TV: Nie Informacje dodatkowe: Studio Display jest zgodny z następującymi modelami Maców z systemem macOS Monterey 12.3 lub nowszym:
Mac Studio (2022)
16-calowy MacBook Pro (z 2019 r. lub nowszy)
14-calowy MacBook Pro (z 2021 r.)
13-calowy MacBook Pro (z 2016 r. lub nowszy)
15-calowy MacBook Pro (z 2016 r. lub nowszy)
MacBook Air (z 2018 r. lub nowszy)
Mac mini (z 2018 r. lub nowszy)
Mac Pro (z 2019 r. lub nowszy)
24-calowy iMac (z 2021 r.)
27-calowy iMac (z 2017 r. lub nowszy)
21,5-calowy iMac (z 2017 r. lub nowszy)
iMac Pro (z 2017 r.)
Studio Display jest zgodny z następującymi modelami iPadów z systemem
iPadOS 15.4 lub nowszym:
iPad Pro 12,9 cala (3. lub nowszej generacji)
iPad Pro 11 cali
iPad Air (5. generacji) Głośniki: Tak Mikrofon: Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej o wysokim stosunku sygnału do szumu z technologią kierunkowego kształtowania wiązki akustycznej Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Zgodność z normami: Energy Star Głośniki (opis): System sześciu głośników hi-fi z przetwornikami niskotonowymi w technologii force-cancellin Neonet.plПоскаржитись | 7 835 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand MON-LCD-APL-Apple Studio Display. Zobacz, co możesz zdziałać. Monitor Studio Display to wielkie, przepiękne okno, szeroko otwar... щеte na nowe światy. Oczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi technologiami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali. Jeszcze mniej odblasków. Wszędzie. Opcjonalnie Studio Display można skonfigurować z innowacyjnym ekranem ze szkła nanostrukturaln Komputronik.plПоскаржитись | 7 835 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand 76555Zobacz, co możesz zdziałać.
Ultraszerokoką Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 8 367 zł |
Ultraszerokoką Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 7 987 zł |
Monitor Apple Studio Display (MMYQ3MP/A) | 7 997 zł |
Monitor APPLE Studio Display 27" 5120x2880px (Szkło standardowe, Uchwyt moUczta dla oczu 14,7 miliona pikseli. 600 nitów jasności. 1 miliard kolorów. Monitor Studio Display to wielkie, prze... щеpiękne okno, szeroko otwarte na nowe światy. Oczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi technologiami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali. Jeszcze mniej odblasków. Wszędzie. To idealne rozwiązanie dla jasno oświetlonych lub intensywnie nasłonecznionyc Mediaexpert.plПоскаржитись | 7 999 zł |
Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand | 8 924 zł |
Apple Studio Display 27'' 5K szkło standardowe (podstawa z regulacją pochy | 10 499 zł |
Monitor Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt- and Height-Adjustabl | 9 669 zł |
Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand | 7 764 zł |
Apple Studio Display Nanotexture 27´´ 5k Monitor Wielokolorowy One Size /Gniazdko UE.Funkcje:True Tone:- Przyjemny dla oka.Aby Twoje doświadczenie oglądania było jak najbardziej naturalne,... щеStudio Display używa czujnika światła otoczenia, aby automatycznie dostosować temperaturę kolorów wyświetlacza do Twojego otoczenia.Powło tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 8 751 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt- and Height-Adjustable StandZobacz, co możesz zdziałać.
Ultraszerokoką Zadowolenie.plПоскаржитись | 9 866 zł |
Apple Studio Display - Nano-Texture Glass - Tilt-Adjustable Stand UPAPP27LZobacz, co możesz zdziałać.
Ultraszerokoką Zadowolenie.plПоскаржитись | 9 397 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - VESA Mount Adapter (Stand not inclApple Studio Display. Zobacz, co możesz zdziałać. Monitor Studio Display to wielkie, przepiękne okno, szeroko otwar... щеte na nowe światy. Oczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi technologiami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali. Jeszcze mniej odblasków. Wszędzie. Opcjonalnie Studio Display można skonfigurować z innowacyjnym ekranem ze szkła nanostrukturaln Komputronik.plПоскаржитись | 7 999 zł |
Apple Studio Display - Nano-Texture Glass - Tilt- and Height-Adjustable StApple Studio Display. Zobacz, co możesz zdziałać. Monitor Studio Display to wielkie, przepiękne okno, szeroko otwar... щеte na nowe światy. Oczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi technologiami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali. Jeszcze mniej odblasków. Wszędzie. Opcjonalnie Studio Display można skonfigurować z innowacyjnym ekranem ze szkła nanostrukturaln Komputronik.plПоскаржитись | 11 499 zł |
Apple Studio Display - Nano-Texture Glass - Tilt-Adjustable Stand 76558Zobacz, co możesz zdziałać.
Ultraszerokoką Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 9 844 zł |
Ultraszerokoką Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 10 336 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!