Монітор Apple Studio Display 27 " сріблястий
Відео 22Фото 11 |
Дебютант 2022 року в лінійці компанії Apple - це 27-дюймовий безрамковий монітор з роздільною здатністю 5K, тобто 5120×2880 пікселів. Модель представляє преміальний ціновий сегмент і орієнтована на шанувальників «яблучних» девайсів і тих, кому потрібен екран з максимальною деталізацією зображення (тут розмір пікселя становить всього 0.12 мм) та якісною передачею кольору (10-бітна глибина кольору і широке колірне охоплення).
Це можуть бути дизайнери, відеомонтажери, власники макбуків тощо. Монітор Apple Studio Display базується на IPS-матриці з багатозонним підсвічуванням Mini LED. Остання сприяє покращенню контрастності картинки, а також гарантує високий запас пікової яскравості, аж до 600 кд/м². До переваг зображення також належать широкі кути огляду, технологія True Tone з датчиками освітленості, відсутність мерехтіння (Flicker-Free). Модель оснащена чіпом A13 Bionic, який у тандемі з веб-камерою на 12 МП забезпечує додаткові можливості фокусування під час відеоконференцій. Ще є система з шести динаміків для об'ємного звучання, три порти USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery і Thunderbolt, а ось HDMI тут відсутня.
Купити Apple Studio Display 27 " сріблястий
Усі ціни 57 →Apple Studio Display szkło nanostrukturalne podstawka z regulacją pochylen | 8 890 zł |
27" Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand - Monito | 7 688 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand UPAPP27L23MK | 7 987 zł |
APPLE 27"'' Studio Display MK0U3MP/A Srebrny | 7 835 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand MON-LCD-APL- | 7 835 zł |