Monitor Apple Studio Display 27 " srebrny
Wideo 22Zdjęcia 11 |
Debiutantem 2022 roku w ofercie Apple'a jest 27-calowy bezramkowy monitor o rozdzielczości 5K, czyli 5120x2880 pikseli. Model reprezentuje segment cenowy premium i jest skierowany do fanów urządzeń „jabłkowych” oraz tych, którzy potrzebują ekranu o maksymalnej szczegółowości obrazu (tutaj rozmiar piksela to zaledwie 0,12 mm) i wysokiej jakości odwzorowaniu kolorów (10-bitowa głębia kolorów i szeroka gama kolorów).
Mogą to być projektanci, redaktorzy wideo, właściciele Macbooków itp. Wyświetlacz Apple Studio Display jest oparty na matrycy IPS z wielostrefowym podświetleniem Mini LED. Ta ostatnia pomaga poprawić kontrast obrazu, a także gwarantuje wysoki margines jasności szczytowej, do 600 cd / m². Do zalet obrazu należą również szerokie kąty widzenia, technologia True Tone z czujnikami światła, brak migotania (Flicker-Free). Model wyposażono w chip A13 Bionic, który w parze z kamerką internetową 12 MP zapewnia dodatkowe skupienie podczas wideokonferencji. Jest też układ 6 głośników do dźwięku przestrzennego, trzy porty USB C (DisplayPort Alt Mode) z Power Delivery i Thunderbolt, ale brakuje tu HDMI.
Kup Apple Studio Display 27 " srebrny
Wszystkie ceny 41 →Apple Studio Display szkło nanostrukturalne podstawka z regulacją pochylen | 8 890 zł |
27" Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand - Monito | 7 670 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand UPAPP27L23MK | 7 987 zł |
APPLE 27"'' Studio Display MK0U3MP/A Srebrny | 7 680 zł |
Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand MON-LCD-APL- | 7 835 zł |