Точка доступу Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack) (WAC500-EU0101F)
Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack)
1 пристрій5 пристроїв
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 26 dBm, 4 антен(и), незнімні
Максимальна потужність передавача може бути знижена до 20 dBm залежно від регіону поставки.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZYXEL WAC500 WAVE2 Triple Mode WRLS WAC500-EU0101F | 629 zł |
Zyxel Punkt dostępowy WAC500 SP 1Y NCC Pro PC WAC500-EU0101F KMZYXAPWAC500 | 644 zł |
Zyxel Punkt dostępowy WAC500 SP 1Y NCC Pro PC WAC500-EU0101F 66751 | 644 zł |
ZYXEL WAC500-EU0101F | 637 zł |
ZyXEL WAC500 dwupasmowy IEEE 80211 a/b/g/n/ac 117 Gbit/s bezprzewodowy pun | 941 zł |
Модификації Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack)
Ціни на Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (1-pack) | від 629 zł | 6 пропозицій | ||
Zyxel NebulaFlex Pro WAC500 (5-pack) | від 3 528 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →