Комутатор Zyxel GS1920-8HPv2
Фото 4 |
Zyxel GS1920-8HPv2 8 GE / 2 SFP, PoE 130 Вт 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 6 SFP48 GE / 6 SFP, PoE 375 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS1920-8HPv2
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zyxel Nebula 8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet Smart Managed PoE z bu | 1 672 zł |
Zyxel Przełącznik GS1920-8HPv2 10Port Gb 2xGb 130W PoE NUZYXSS10000001 | 992 zł |
Zyxel GS1920-8HPV2-EU0101F NET-WRPZ-ZYX-028 | 1 079 zł |
Switch ZYXEL GS1920-8HPV2-EU0101F | 901 zł |
Zyxel Przełącznik GS1920-8HPv2 10Port Gb 2xGb 130W PoE 44952 | 992 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Zyxel GS1920-8HPv2
Ціни на Zyxel GS1920-8HPv2 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1920-8HPv2 | від 898 zł | 16 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-24v2 | від 869 zł | 16 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-24HPv2 | від 1 769 zł | 19 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-48v2 | від 1 469 zł | 18 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-48HPv2 | від 2 699 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →