Електробритва Zelmer ZSH7500
Фото 9 |
Zelmer ZSH7500 2022 рік |
|
Продуктивна та порівняно тиха роторна бритва з триелементною рухомою головкою, зручним магнітним кріпленням блоку лез, цифровим LED-індикатором та акумуляторним живленням. Призначена для регулярного сухого гоління. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року, орієнтований на широке коло користувачів із нормальною шкірою, які бажають придбати універсальну електричну бритву, здатну ефективно працювати як у домашніх, так і у виїзних умовах (в т.ч.
у поїздках, відрядженнях, подорожах). Бритва Zelmer ZSH7500 оснащена продуктивним електродвигуном і головою поплавця з трьома довговічними роторними елементами. Двоконтурні роторні ножі, що самозаточуються, виготовлені з якісної легованої сталі, миттєво зрізають щетинки на рівних ділянках шкіри і адаптивно підлаштовуються під індивідуальні особливості рельєфу обличчя користувача. Така конструкція показує гідну ефективність на таких складних зонах як підборіддя, шия та носогубна складка. Вбудований літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 60 хв активної автономної роботи і заряджається від USB-сумісного ЗП за 1 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Купити Zelmer ZSH7500
Усі ціни 9 →Golarka Zelmer ZSH 7500 ZSH7500 | 179 zł |
Męska Zelmer ZSH7500 czarny AGDM-GOL-ZEL-038 | 149 zł |
Golarka ZELMER ZSH7500 | 139 zł |
Golarka ZELMER ZSH7500 60105351P | 149 zł |
GOLARKA MĘSKA ZSH7500 ZELMER | 199 zł |