Golarka elektryczna Zelmer ZSH7500
Zdjęcia 9 |
Zelmer ZSH7500 2022 rok |
|
Mocna i stosunkowo cicha golarka rotacyjna z trójelementową ruchomą głowicą, wygodnym magnetycznym mocowaniem zespołu ostrzy, cyfrowym wskaźnikiem LED i akumulatorem. Przeznaczony do regularnego golenia na sucho. Pozycjonowana jest jako produkt podstawowej kategorii cenowej 2022 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników o cerze normalnej, którzy chcą zakupić uniwersalną maszynkę elektryczną, która może skutecznie pracować zarówno w domu, jak i w podróży (m.in.
na wyjazdach, wyjazdach służbowych) , podróże). Maszynka do golenia Zelmer ZSH7500 jest wyposażona w mocny silnik elektryczny i ruchomą głowicę z trzema wytrzymałymi elementami rotora. Dwuobwodowe samoostrzące się noże rotacyjne wykonane z wysokiej jakości stali stopowej błyskawicznie ścinają włosie na równych obszarach skóry i adaptacyjnie dopasowują się do indywidualnych cech reliefu twarzy użytkownika. Ta konstrukcja wykazuje przyzwoitą skuteczność w tak trudnych obszarach, jak podbródek, szyja i fałd nosowo-wargowy. Wbudowana bateria litowo-jonowa bez efektu pamięci zapewnia do 60 minut aktywnego działania i ładowanie z dowolnej ładowarki kompatybilnej z USB w ciągu 1 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Kup Zelmer ZSH7500
Wszystkie ceny 9 →Golarka Zelmer ZSH 7500 ZSH7500 | 179 zł |
Męska Zelmer ZSH7500 czarny AGDM-GOL-ZEL-038 | 149 zł |
Golarka ZELMER ZSH7500 | 139 zł |
Golarka ZELMER ZSH7500 60105351P | 149 zł |
GOLARKA MĘSKA ZSH7500 ZELMER | 199 zł |