Блендер Zelmer ZHB4562L салатовий
Фото 5 |
Zelmer ZHB4562L |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer ZHB4562L салатовий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender ręczny Zelmer Pulsar Deluxe Max ZHB4562L | 159 zł |
ZELMER ZHB4562L Pulsar Deluxe Max 5908269356003 | 160 zł |
Zelmer ZHB4562L Pulsar Deluxe Max żółty AGDM-BLE-ZEL-030 | 139 zł |
Blender Ręczny Mikser Zelmer Pulsar ZHB4562L 800 W | 143 zł |
Модификації Zelmer ZHB4562L
Ціни на Zelmer ZHB4562L |
---|---|---|---|---|
Zelmer ZHB4562I бежевий | від 159 zł | 1 пропозиція | ||
Zelmer ZHB4562L салатовий | від 139 zł | 4 пропозиції | ||
Zelmer ZHB4562S сріблястий | від 143 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →