Праска Zeegma Ironee
Фото 8 |
Zeegma Ironee |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zeegma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zeegma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zeegma Ironee
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZEEGMA IRONEE Bezprzewodowe Żelazko z Powłoką Ceramiczną 2600 W PrasowanieBEZPRZEWODOWE ŻELAZKO: dzięki mocy 2600 W model Ironee jest niezwykle wydajny i szybko się nagrzewa. Stopa żelazka pokryta po... щеwłoką ceramiczna gwarantuje jedwabiście gładkie prasowanie bez żadnych zagnieceń. Dzięki wyrzutowi pary 30 g/min możliwe jest też prasowanie parowe w pionie
ANTI-CALC, ANTI-DRIP: technologia Ati-Calc, czyli system antywapienny zapobiegnie osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia co zdecydowanie wpłynie na żywotność urządzenia. Funkcja jest szczególnie przydatna, gdy do urządzenia wlewana jest bardzo twarda woda. Z kolei Anti-Drip ochroni przed kapaniem wody i tworzeniem plam w trakcie pracy urządzenia
BEZPIECZEŃSTWO Amazon.plПоскаржитись | 160 zł |
Zeegma Ironee Ceramic 140g/min ZielonyAutomatyczne wyłączenie żelazka:tak;Aut OleOle.plПоскаржитись | 140 zł |
ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE 2600W CZARNE 320ml 2w1 Samooczyszczenie Zeegma ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE PAROWE CERAMICZNA POWŁOKA MOC 2600W STRAŻAK CZARNE Każdy, kto miał do czynienia z tradycyjnym żelazk... щеiem, wie, że prasowanie może być czasochłonn Erli.plПоскаржитись | 97 zł |
Zeegma Ironee Ceramic 140g/min ZielonyAutomatyczne wyłączenie żelazka:tak;Aut RTV Euro AGDПоскаржитись | 140 zł |
Zeegma Ironee Ceramic 140g/min CzarnyAutomatyczne wyłączenie żelazka:tak;Aut OleOle.plПоскаржитись | 140 zł |
ŻELAZKO CERAMICZNE BEZPRZEWODOWE ZIELONE 2600W Samooczyszczenie Zeegma ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE Ceramiczne Czarne 2600W Zeegma Praktyczny PREZENT Każdy, kto miał do czynienia z tradycyjnym żelazki... щеem, wie, że prasowanie może być czasochłonne i frustrujące. Czy marzysz o tym, aby pozbyć się skomplikowanych kabli i cieszyć się pełną swobodą podczas prasowania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które diametralnie odmieni Twoje podejście do tego codziennego obowiązku. Poznaj żelazko bezprzewodowe Zeegma Ironee! Najważniejsze cechy: • Funkcja bezprzewodowego i przewodowego prasowania • Prasowanie w pionie i poziomie • Niezwykła wydajność dzięki mocy 2600 W • Automatyczny system wyłączania • Zabezpieczenie przed przegrzaniem • Wskaźnik gotowości do użycia • Wskaźnik poziomu wody • Zbiornik 320 ml • Wyrzut pary 30 g/min • Stopa żelazka z powłoką ceramiczną • Podstawa z kablem 2m Nieoceniona swoboda bezprzewodowego prasowania Dzięki Zeegma Ironee oferuje tradycyjne prasowanie z podstawą lub bezprzewodową opcją, co pozwala na prasowanie bez kabla, zapewniając większą mobilność i wygodę. Prasuj w pionie lub poziomie i dotrzyj wszędzie, gdzie chcesz, bez ograniczeń! Moc 2600 W – wygładzanie w mgnieniu oka Z żelazkiem o mocy 2600 W nie ma rzeczy niemożliwych. Błyskawicznie uporasz się z każdym zagnieceniem, a proces prasowania staje się szybszy i bardziej efektywny. Uporczywe zagniecenia bez szans Precyzyjny wyrzut pary o wartości 30 g/min zapewnia absolutnie nieskazitelną gładkość tkanin. Nawet najbardziej oporne zagniecenia nie stanowią już żadnego wyzwania. Prasowanie staje się czystą przyjemnością! Inteligentny wskaźnik gotowości Z wbudowanym wskaźnikiem gotowości będziesz zawsze wiedzieć, kiedy Twoje żelazko jest gotowe do pracy. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas i unikasz zbędnych opóźnień, co sprawi, że prasowanie stanie się jeszcze bardziej efektywne i komfortowe. Prasuj bez konieczności częstych uzupełnień Duży zbiornik o pojemności 320 ml pozwala Ci na dłuższe prasowanie bez potrzeby częstego uzupełniania wody. To znaczy mniej przestojów i więcej efektywności. Wygodna kontrola poziomu wody w zbiorniku Nasze żelazko daje Ci możliwość monitorowania ilości wod... Erli.plПоскаржитись | 97 zł |
Zeegma Ironee Ceramic 140g/min CzarnyAutomatyczne wyłączenie żelazka:tak;Aut RTV Euro AGDПоскаржитись | 140 zł |
АксесуариВсі аксесуари для Zeegma Ironee →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 355 zł
побутова, 2900 Вт, покриття: алюмінієве, пар, 50 г/хв, паровий удар 220 г/хв, автовимкнення
від 118 zł
побутова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 185 г/хв, автовимкнення
від 155 zł
побутова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 45 г/хв, паровий удар 200 г/хв, автовимкнення
від 129 zł
побутова, 3100 Вт, покриття: керамічне, пар, 45 г/хв, паровий удар 210 г/хв, автовимкнення
від 209 zł
побутова, бездротова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 135 г/хв, автовимкнення
від 249 zł
побутова, 2600 Вт, покриття: антипригарне, пар, 45 г/хв, паровий удар 220 г/хв, автовимкнення, контейнер накипу
від 398 zł
побутова, 3100 Вт, покриття: нержавіюча сталь, авторегулювання температури, пар, 50 г/хв, паровий удар 230 г/хв, автовимкнення
від 359 zł
побутова, 3200 Вт, покриття: металокераміка, пар, 60 г/хв, паровий удар 260 г/хв, автовимкнення, противапняний стрижень, контейнер накипу
від 135 zł
побутова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 35 г/хв, паровий удар 165 г/хв
від 199 zł
побутова, 2600 Вт, покриття: металокераміка, пар, 45 г/хв, паровий удар 200 г/хв, автовимкнення