Пупс Zapf Baby Born Magic Girl 827956
Відео 1Фото 9 |
Zapf Baby Born Magic Girl 827956 |
|
Пупс із серії Baby Born має висоту 43 см і досить реалістично передає зовнішність, розміри та поведінку справжнього немовляти. Він призначений для дітей віком від 3 років і сприяє розвитку їхньої відповідальності та соціальних навичок. Лялька виконує 10 різних функцій, причому це без використання батарейок. Так, Zapf Baby Born Magic Girl 827956 вміє плакати, пити воду, їсти кашу з пляшечки, ходити на горщик (для цього слід натиснути на животик), з нею можна купатися і переодягати її, хоча додатковий одяг у комплектацію не входить.
Також цікавою здатністю є те, що пупс заплющує очі, якщо покласти його на спину (на руках або в ліжечку) або повернути в роті соску. Він одягнений у боді та шапочку рожевого кольору, а рухливі ручки та ніжки дозволяють швидко роздягати та одягати малюк. Крім цього, разом з іграшкою дитина отримує горщик, підгузник, тарілку з ложкою, соску, пляшечку, свідоцтво про народження та два браслети, щоб ігри були ще цікавішими.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zapf 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zapf.
Купити Zapf Baby Born Magic Girl 827956
BABY born 827956 43cm Dummy-Realistic Doll with Lifelike Functions-Soft to | 189 zł |
Lalki Zapf Creation Baby Born Magiczna Dziewczynka 43cm jasna karnacja DZI | 229 zł |
BABY BORN LALKA INTERAKTYWNA MAGIC GIRL 827956 | 219 zł |
Zapf BABY born Magiczna dziewczynka 43cm Zapf | 288 zł |
Zapf, Baby Born, Lalka Magiczna dziewczynka, 43 cm | 246 zł |
- ївши
- п'є з пляшечки
- плаче справжніми сльозами
- з нею можна купатися
- рухливі ніжки і ручки
- може ходити на горщик
- відкриває і закриває очі