Лялька Zapf Baby Annabell 703984
Фото 4 |
Zapf Baby Annabell 703984 |
|
36-сантиметрова лялька зроблена у вигляді милої маленької принцеси, яка під час гри допоможе дитині розвивати почуття відповідальності та співчуття. Виробник не просто так називає її принцесою - зовнішній вигляд і вбрання відповідають цьому: лялька одягнена в пишну рожеву сукню і золотисті туфельки, а в комплект входить діадема на голову. Окрема гордість Zapf Baby Annabell 703984 - це її шовковисте волосся, яке можна розчісувати (маленька гребінець теж входить у набір) і робити з них різні зачіски. Але все ж таки головною особливістю моделі є здатність реагувати на дотики. Поцілуйте її - і вона видасть звук поцілунку, а щоки почервоніють. Покладіть на спину - і лялька заплющить очі. Поцілуйте її перед сном і вона відповість приємним звуком. М'яке та приємне на дотик тіло дозволяє обіймати іграшку та переодягати її в інші вбрання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zapf 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zapf.
Купити Zapf Baby Annabell 703984
Zapf BABY ANNABELL Mała urocza księżniczka 36 cm Zapf | 249 zł |
Zapf Creation Baby Annabell Mała urocza księżniczka 36cm | 143 zł |
Baby Annabell, Lalka Mała słodka księżniczka, Annabell 36cm 703984 p6 | 142 zł |
BABY ANNABELL Mała urocza księżniczka 36 cm | 145 zł |
BABY ANNABELL Mała urocza księżniczka 36 cm | 168 zł |