Кущоріз Yato YT-82832
Фото 4 |
Yato YT-82832 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82832
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YATO Nożyczki do torby żywowej 18 V 560 1 | 609 zł |
Yato YT-82832 DO-EO-NOZ-YATO-005 | 329 zł |
YATO Nożyce do żywopłotu 18v 560mm 1x2,0ah li-ion yt-82832 | 408 zł |
Nożyce do żywopłotu YATO YT-82832, 18 V, 2 Ah, 560 mm | 316 zł |
Nożyce do żywopłotu akumulatorowe elektryczne 18V + 2ah 560 mm YT-82832 YA | 329 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Yato YT-82832
Ціни на Yato YT-82832 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82832 | від 316 zł | 10 пропозицій | ||
Yato YT-82833 | від 205 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →