Пістолет для герметика Yato YT-67573
Yato YT-67573 |
|
Пістолет для герметика з подвійним картриджем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-67573
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wyciskacz do mas gęstych, podwójny YATO205x95mm YT-67573 | 53 zł |
Yato YATO WYCISKACZ DO MAS GĘSTYCH PODWÓJNY 205x95mm YT-67573 | 100 zł |
WYCISKACZ PODWÓJNY DO MAS GĘSTYCH L-205 MM Yato YT-67573 - ZYSKAJ RABAT 30 | 59 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →