Wyciskacz do mas Yato YT-67573
Yato YT-67573 |
|
Pistolet uszczelniający z podwójnym wkładem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-67573
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YATO WYCISKACZ DO MAS GĘSTYCH PODWÓJNY 205x95mm YT-67573 | 82 zł |
Wyciskacz do mas gęstych, podwójny YATO205x95mm YT-67573 | 53 zł |
WYCISKACZ PODWÓJNY DO MAS GĘSTYCH L-205 MM Yato YT-67573 - ZYSKAJ RABAT 30 | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →