Електрогітара Yamaha Revstar Element RSE20
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Yamaha Revstar Element RSE20
Тип:електрогітара, форма PRS Santana
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:нато, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Revstar Element RSE20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha Revstar Element RSE20
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yamaha Yamaha RSE20 Neon Yellow Yellow RSE20-NEON-YELLTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Revsta Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 099 zł |
Yamaha Revstar Element RSE20 Neon Yellow GRSE20NYLYamaha Revstar Element RSE20 ożywia model inspirowany café racer i ozdabia go zachwycającym mahoniowym korpusem komorowym któ... щеry nadaje brzmieniu gitary dodatkową projekcję i błogą akustyczną jakość. Wyposażona w parę humbuckerów VH3 gitara jest doskonale przygotowana aby uchwycić to nieskazitelne brzmienie. Podstrunnica z rozkosznego palisandru zapewnia nieskazitelną powierzchnię po której można się bez wysiłku ślizgać a trzyczęściowa mahoniowa szyjka zapewnia wygodę i kontrolę. Gear4Music.plПоскаржитись | 1 961 zł |
Yamaha Yamaha RSE20 Swift Blue Blue RSE20-SWIFT-BLUTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Revsta Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 129 zł |
Yamaha Yamaha RSE20 Vintage White White RSE20-VINTAGE-WTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Revsta Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 109 zł |
Yamaha Yamaha RSE20 Red Copper Red RSE20-RED-COPPETo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Revsta Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 219 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 839 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 779 zł
електрогітара, SG, бридж - Tune-o-Matic (фіксований), звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: червоне дерево, накладка - лавр, 22 ладів(у)
від 2 035 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Floyd Rose (тремоло), звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 2 149 zł
електрогітара, Superstrat, бридж - тремоло, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 779 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 779 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Hardtail (фіксований), звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 2 069 zł
електрогітара, для лівші, PRS Santana, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: нато, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 771 zł
електрогітара, Superstrat, бридж - тремоло, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - ятоба, 22 ладів(у)
від 1 980 zł
електрогітара, Les Paul, бридж - Tune-o-Matic (фіксований), звукознімачі: пасивні, P90, гриф: червоне дерево, накладка - чорне дерево, 22 ладів(у)
від 1 805 zł
електрогітара, Les Paul, бридж - Tune-o-Matic (фіксований), звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: червоне дерево, накладка - лавр, 22 ладів(у)
від 2 059 zł
електрогітара, Superstrat, бридж - тремоло, звукознімачі: пасивні, H-S-H, гриф: клен, накладка - ятоба, 24 ладів(у)
від 2 271 zł
електрогітара, Les Paul, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: накладка - чорне дерево, 22 ладів(у)