Бас-гітара Yamaha TRBX605FM
Фото 4 |
Yamaha TRBX605FM
Тип:бас-гітара, форма нестандартна
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:фіксований
Темброблок:активний
Гриф:червоне дерево/клен, 24 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики TRBX605FM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha TRBX605FM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yamaha Yamaha TRBX 605 Translucent Black Black TRBX605FM-TBL | 3 319 zł |
Yamaha TRBX605FM 5-strunowych Dark Red Burst GTRBX605FMDRB | 4 754 zł |
Yamaha Yamaha TRBX 605 Dark Red Burst Burst TRBX605FM-DRB | 3 449 zł |
Yamaha Yamaha TRBX 605 Natural Satin Natural TRBX605FM-NS | 3 389 zł |
Yamaha TRBX605FM 5-strunowych bursztyn matowy GTRBX605FMMAM | 4 754 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →