Електрогітара LTD Snakebyte
LTD Snakebyte
Тип:електрогітара, форма нестандартна
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:активний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Snakebyte
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LTD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LTD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LTD Snakebyte
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESP LTD ESP LTD Snakebyte Camo Grey 10009533 | 7 799 zł |
ESP LTD Snakebyte Camo z futerałem 10009533 | 8 760 zł |
ESP LTD Snakebyte Camo z futerałem | 9 291 zł |
ESP LTD James Hetfield Snakebyte Snow White 10002723 | 7 728 zł |
ESP LTD James Hetfield Snakebyte Left Handed Satin Black 10002722 | 7 728 zł |
ESP LTD James Hetfield Snakebyte Left Handed Snow White 10002724 | 7 213 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →