Графічний планшет XP-PEN Star G640
Відео 11Фото 4 |
XP-PEN Star G640 |
|
XP-Pen G640 – це недорогий графічний планшет початкового рівня, який розрахований на дітей, початківців дизайнерів, геймерів і підприємців, яким важлива цифровий підпис. Фішкою моделі стала компактність: при вазі всього 350 грам, товщина робочої поверхні становить 2 мм (сам планшет 8 мм). При всій своїй дешевизні і компактності G640 володіє прекрасними технічними характеристиками: чутливість рівня натискання становить 8192 градацій, а швидкість відгуку 226 RPS і широкої активною областю, що дозволяє використовувати планшет в міру складних творчих завдань. XP-PEN Star G640 оптимізований під роботу як правою, так і лівою рукою. Перо без батарейки і не потребує зарядки. Ну, а фанатам гри OSU сподобається те, що для підв'язки до комп'ютера не потрібно встановлювати додаткові драйвери.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Купити XP-PEN Star G640
Усі ціни 14 →XP-PEN G640 tablet graficzny obszar roboczy 15 x 10 cm 8192 poziomy czułoś | 119 zł |
XP-Pen Star G640 TAB-XPPN-002 | 200 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Star G640 Czarny | 149 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Star G640 Czarny | 149 zł |