Графічний планшет XP-PEN Deco Mini 7
Відео 14Фото 11 |
XP-PEN Deco Mini 7 |
|
Графічний планшет XP-PEN Deco mini 7 надає портативне та потужне рішення для втілення творчих ідей у життя. Маленький і легкий, він ідеально підходить для тих, хто завжди рухається. Робоча область складає 177.8 х 111.1 мм, що відповідає формату А5. Планшет отримав 8 функціональних клавіш, які можна налаштувати на власний розсуд. Стилус P05D, що постачається в комплекті, не вимагає батарей і підтримує нахил до 60 градусів, роблячи затінення та створення природних ліній легкими та ефективними. 8192 рівня чутливості до тиску дозволяють створювати мазки різної ширини. Планшет сумісний із гаджетами на базі Android, дозволяючи висловлювати свої ідеї в будь-якому місці за допомогою смартфона або планшета. Підключення до пристроїв на Windows або Mac OS здійснюється через USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Купити XP-PEN Deco Mini 7
Усі ціни 10 →XP-Pen Deco Mini7 TAB-XPPN-011 | 239 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Deco Mini 7 Czarny | 159 zł |
XPPen XPPen Deco mini7 Black DCM7 | 241 zł |