Графічний планшет XP-PEN Deco Pro Medium
Відео 10Фото 9 |
XP-PEN Deco Pro Medium |
|
Графічний планшет Deco Pro Medium чудово підходить для професійного використання художниками. Інноваційність пристрою поєднує в собі механічне та віртуальне колесо, що дозволяє виконувати кілька дій однією рукою та усунути фактори та перешкоди, що відволікають від творчого процесу. Механічне оснащено лампою підсвічування з яскравістю, що регулюється, гарантуючи занурення в процес навіть при тьмяному світлі.
У комплекті чутливе перо (8192 рівня натискань), що підтримує функцію натурального нахилу до 60°, що забезпечує більш плавні та природні переходи між лініями та штрихами, а також додає градієнт у вашу творчість. Планшет має вбудовані програмні гарячі клавіші для моментального доступу до необхідних функцій. Корпус з алюмінію виділяється міцністю і має гарну ергономіку завдяки плавному переходу від панелі управління до робочої області. Його не можна назвати легким, але маса менша, ніж у моделей інших брендів при схожих габаритах. Можливість зарядки через USB від повербанка спрощує використання навіть у дорозі. Сумісний з усіма базовими програмами для творчості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Купити XP-PEN Deco Pro Medium
Усі ціни 20 →XP-PEN Deco Pro Medium 15 x 8 cali tablet graficzny przenośny tablet grafi | 528 zł |
XP-Pen Deco Pro M TAB-XPPN-005 | 529 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Deco Pro M | 479 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Deco Pro M | 479 zł |