Сковорідка WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 28 см
Фото 4 |
WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 28 см
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia WMF PermaDur Premium 28 cm | 422 zł |
Patelnia Permadur 28cm, Premium - WMF | 474 zł |
WMF Patelnia PermaDur Premium 28 cm Czarny | 399 zł |
WMF, Patelnia głęboka PermaDur Premium, czarna, 28x5,5 cm | 539 zł |
WMF PermaDur Premium 28cm- Patelnia, Indukcja | 474 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації WMF PermaDur Premium 05.7628.4291
Ціни на WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 |
---|---|---|---|---|
WMF PermaDur Premium 05.7620.4291 20 см | від 386 zł | 4 пропозиції | ||
WMF PermaDur Premium 05.7624.4291 24 см | від 449 zł | 5 пропозицій | ||
WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 28 см | від 399 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →