Карта пам'яті Wise CFX-B Series CFexpress 256 ГБ (CFX-B256)
Фото 7 |
Wise CFX-B Series CFexpress 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wise 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wise.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wise CFX-B Series CFexpress
Ціни на Wise CFX-B Series CFexpress |
---|---|---|---|---|
Wise CFX-B Series CFexpress 128 ГБ | від 482 zł | 1 пропозиція | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 256 ГБ | від 754 zł | 2 пропозиції | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 1 ТБ | від 1 727 zł | 2 пропозиції | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 2 ТБ | від 3 234 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →