Корм для собак Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 2 кг
Фото 3 |
Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 2 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Kaczka z gruszką 2 kg | 90 zł |
Karma sucha dla psa WIEJSKA ZAGRODA, Kaczka Gruszka, 2 kg | 66 zł |
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Karma sucha dla psa kaczka z gruszką 2 kg | 100 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Kaczka z gruszką 2 kg | 90 zł |
Wiejska Zagroda Kaczka z gruszką 2kg | 73 zł |
ще 5 пропозицій
Ключові особливості корму:
- поєднання свіжого та в'яленого м'яса
- масло свіжого лосося для волосся та шкіри
- підтримка імунної та травної систем
- горох як джерело білка, а також вітаміни В і А - джерело заліза, калію та магнію
- насіння льону - джерело харчових волокон
- Юкка Шідігера – натуральний інгредієнт, що впливає на травлення
Модификації Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear
Ціни на Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 2 кг | від 66 zł | 10 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 9 кг | від 195 zł | 9 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Duck/Pear 20 кг | від 400 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →