Духова шафа Whirlpool W6 OM4 4S1 H (859991551900)
Фото 8 |
Whirlpool W6 OM4 4S1 H нержавіюча сталь чорний |
|
Класична електрична духова шафа, представлена на ринку популярним американським брендом Whirlpool у 2023 році. Модель може похвалитися зручним сенсорним типом управління, що робить її використання максимально зручним та простим. Об'єм камери становить 73 л, що дозволяє приготувати відразу кілька страв або одну, але дуже велику. Температурний режим варіюється до 250 °C, що дозволяє вибирати оптимальні умови для різних видів продуктів.
У духовій шафі Whirlpool W6 OM4 4S1 H передбачено кілька режимів приготування: гриль, конвекція з нагрівачем та ін, у тому числі можливість створення своєї програми. Додаткові функції включають термостат, таймер, автоматичне відключення та захист від дітей, що робить експлуатацію пристрою максимально безпечною та комфортною. Конструкція духової шафи також продумана до дрібниць.
Дверцята з подвійним склом забезпечує відмінну теплоізоляцію та безпеку. Автодоводчик робить процес закриття дверцят м'яким, і унеможливлює удар. Телескопічні напрямні одному рівні спрощують процес приміщення і вилучення деко. Функція очищення парою значно полегшує догляд за внутрішньою поверхнею духової шафи, допомагаючи легко та швидко позбутися бруду та жиру після приготування їжі. Електрична духова шафа Whirlpool W6 OM4 4S1 H відноситься до класу енергоспоживання A+, що говорить про його енергоефективність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W6 OM4 4S1 H
Усі ціни 6 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL W6OM44S1H Inox-czarny | 1 879 zł |
Whirlpool Piekarnik W6OM44S1HBSS HZWHRPE6OM44S1S | 2 084 zł |
WHIRLPOOL W6 OM4 4S1 H BSS 859991577560 | 1 969 zł |
Whirlpool Piekarnik W6OM44S1HBSS 129383 | 2 084 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL W6 OM4 4S1 H BSS | 2 166 zł |
Piekarnik Do zabudowy WHIRLPOOL W6 OM4 4S1 H BSS | 2 067 zł |
Модификації Whirlpool W6 OM4 4S1 H
Ціни на Whirlpool W6 OM4 4S1 H |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W6 OM4 4S1 H | від 1 879 zł | 6 пропозицій | ||
Whirlpool W6 OM4 4S1 H BL | від 1 799 zł | 14 пропозицій |