Минибайк W-TEC Billar II
Фото 17 |
W-TEC Billar II
Запас ходу:30 км
Максимальна швидкість:25 км/год
Потужність двигуна:0.68 к.с., 0.5 кВт
Максимальне навантаження:120 кг
Оснащення:освітлення, сигнал, багажник, підніжка, складаний
Дисплей
Всі характеристики
Купити W-TEC Billar II
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Czarny | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Biały | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Czerwony | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Niebieski | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Zielony | 5 489 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →