Minibike W-TEC Billar II
Zdjęcia 17 |
W-TEC Billar II
Zasięg:30 km
Maksymalna prędkość:25 km/h
Moc silnika:0.68 KM, 0.5 kW
Dopuszczalne obciążenie:120 kg
Wyposażenie:oświetlenie, sygnał, bagażnik, stopka, składany
Wyświetlacz
Wszystkie dane techniczne
Kup W-TEC Billar II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Czarny | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Biały | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Czerwony | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Niebieski | 5 489 zł |
Hulajnoga elektryczna z siodełkiem W-TEC Billar II 500W 12', Zielony | 5 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →