Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215)
Фото 5 |
Vortex Diamondback HD 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:110 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:604 г
Всі характеристики
Характеристики Diamondback HD 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Diamondback HD 10x42
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vortex Optics Diamondback HD lornetka 10x42 DB-215 | 1 212 zł |
Lornetka Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) | 983 zł |
Lornetka Vortex Diamondback Hd 10X42 | 1 209 zł |
Vortex Optics - Lornetka Diamondback HD 10x28 - DB-215 | 1 209 zł |
Lornetka Vortex Diamondback HD 10x42 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWR | 1 209 zł |
Vortex Diamondback Hd Binoculars 10 X 42 Czarny | 1 346 zł |
Lornetka Vortex Diamondback Hd 10X42 | 1 358 zł |
Додаткові функції і можливості бінокля / монокуляра Vortex Diamondback HD 10x42:
- HD-покриття лінз
РекомендуємоПорівняти в таблиці →